Skocz do zawartości

UWAGA!!!! SKRADZIONO!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

W nocy 8.I.2004 skradziono mi Yamahe YZF 750 r. 1996r, numery silnika HD - 10582 numery ramy - JYA4HD50XPA010582 nr.rejstr. HU-859-X (numery celne) Kolor Bialo-różowo-niebieski. Oraz Silnik Harley - Davidson model EVO Vergaser FLSTS 1994r numery ML42HD521 (blok silnika czarny, pokrywy niklowane,cylindry taki samo niklowane. Silnik posiadał bardzo nie typowe gazniki S&S zasilane specjalną spręzarka podcisnieniową inaczej nie beda chodzic, po tym mozna głownie poznać) oraz skrzynie biegów, zbiornik oleju chromowany z grawerowanym z orłem.

krdzież 8.I.2004, ok 2-4 w nocy, łomem wykręcono kłódki, dzwi wyrwano zaczepiajac line do busa. Nastepnie wyprowadzono (wypchnieto) BMW r-72 ktore zostało skopane, bite czyms ciezkim- tluczone, nastepnie został wypchniety simson,. Yamaha miala sciagniety zbiornik, wyjete gazniki, polozone w szawce i siedzenia tak samo. Motocykl wyciagnieto z garażu i zaladowano na busa (tak widac po sladach bylo ok 4 osóB). Samochód który stał w garażu został porysowany.

NIE LICZCIE NA POLICJE O godzinie 8:10 policja obudzila moich rodziców i powiadomila ze było włamanie do mojego garażu. Policja przypisala sobie ze to oni zauważyli włamanie na obchodzie, o 7:32 ? - tak jest w raporcie! Przyjechala dochodzeniówka porobili fotki, a odcisków nie wziweli bo nie było podobno sladów na płaskich powierzchniach (zapytałem a włacznik swiatła? a maska auta, a Dzwi od garażu, ) Odpowiedz, nic nie znaleziono. ku*wa mać za co płacimy podatki!!!!? Bradziej ichh interesowało czego BMW nie ma rejstracji przykreconej i gdzie ona jest!!! Musialem pozniej dostarczyc dokumenty od BMW bo to bylo wazniejsze, po ch*j szukac Yamahy, nawet nie wycenili jej wartosci dopiero poniedzieli bedziemy romawiac jak komendant wyznaczy kto bedzie prowadził sledztwo!!! PO co jest policja w naszym Kraju!!! Boże drogiii , gdzie my mieszkamy, Ostrzegam wszytskich i nie zycze by cos sie wam takiego przydazyło!!! Jesli możeci jakoś mi pomóc prosze, Wyznaczyłem nagrode za znalezienie

motocykla i silnika lub któregoś z tych rzeczy! Dzieki za pomoc jak otrzymałem od was , nie chce wymieniac, ale Świat mi sie troche załamał, zniszczono cos co kocham i co było moim zyciem , mysle ze wielu z Was mnie rozumie. Zabrano i zniszczono część mojej duszy! ale myśle że mam was i Bóg ich z tego rozliczy sposobu jaki nie był dla nikogo do pomyslenia. Pozdrawiam SurówaHD tel 607834653 Wrocław

 

 

PS. Powtarzam ten post, ale zrozumcie.... sorry

 

thx słoneczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa, mam nadzieje że sie coś znajdzie ;) 3msie Grzechu może sie uda !!!! już pół polski zna namiary na Twoje moto :twisted: a jak znajdziemy tych hujcoof to osobiście ich do naczepy przykuje łańcuchem i na syberie wywioze :twisted: :twisted: :twisted: wykrywalność w polsce mała ale 3eba mieć nadzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k...wa ale się denerwowałem jak czytałem posta głównego :x ,

współczuję bardzo - szczególnie żal mi silników od H-D,

 

sk...synom powinno się ręcę uciąć,

2 miechy temu ukradli mojemu ojcu spod bloku główne źródło dochodu - busa Merca MB100 '94 (razem z ciuchami roboczymi !!!). Mam wielką nadzieję, że ta sprawa zakończy się lepiej niż kradzieży "mesia" (sprawę umożono-żadnych poszlak) - MOŻE GLINY SIĘ POSTARAJĄ WRESZCIE.

 

TRZYMAJ SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memu kumplowi tez ukradli motocykl

rozwalajac sciane w garazu

a najlepsze w tym ze policja go znalazła

i stał 3 tygodnie na parkingu zanim go powiadomiono

i jeszcze musiał zapłacic za ten parking

szkoda słów ;)

mam tylko nadzieje ze nie jest juz za granica

bo na wschodzie tez lubuja sie w takich zabawkach

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kazdy powie znajomemu i tak dalej....i tak na cala polske, to moze cos sie znajdzie, niemozna sobie tego darowac....a tych hu*ow jak sie dorwie z czasem to urzadzi sie ogolnopolski zlot i publicznie sk***synow sie wrzuci do ogniska....ok niemyslmy co z nimi zrobimy.....najpierw praca a pozniej PRZYJEMNOSC :smile2:

wiec

SZUKAJMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...