Skocz do zawartości

Simson s51 czy SR50?


Dr. Barney
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem simsona enduro - fotki nawet są w albumie, no i jest nieporównywalnie lepszy od zwykłego s51 lub sr50 jeśli chodzi o jazdę w lekkim terenie do jakiego jest przeznaczony. Kumpel jeździł na wyprawy razem ze mną (miał zwykłego s51) i strasznie sobie poniszczył tłumik od kamieni i wystających pni w lesei. Lecz trzeba powiedzieć o wadzie jaką są w enduro aluminiowe felgi - niejednokrotnie pogiąłem na ukrytych kamieniach w trawie. Ale tak ogólni to spox maszyna w końcu na nim trenowałem pierwsze wyskoki ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego model to była niezła padlina z elementami rometów, hondy i jakies stelli wiec njie wiem. ale wiem ze koła miał orginalne stalowe, sam widziałęm rdze ;) i na pewno nie byly od innego motoru bo mu dałem orginalny dekiel i pasował

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mógł Ĺmigać. Kurde ja załatwiłem koło z przodu... jechałem 40 - 50km/h przez takie chynchy i w trawie lezała dziesieciocentymetrowa płyta betonowa i w nia rymcnšłem. Potem jak postawiłem moto na nóżki to przednie koło cały czas sie kręciło - prawdziwe perpetum mobile :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również nie nadaje się na robienie „tricków” (chyba, że zwiększymy jego moc)

 

do trickow ?! zaden simson nie nadaja sie do jakich kolwiek trickow ... zwiekszymy moc ;) (?)

 

 

A właśnie ze sie nadaje :D :D :)

 

 

Reszta zdjęć w galeriach na stronce. Link poniżej

 

Wrazając do tematu to oczywiście bierz S51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zamontowac kierunki, tylko z różnym wkładem pracy ;)

 

Jeśli Simek nie posiada, to albo ktoś je pourywał, albo jest to najuboższa wersja (N). W pierwszym przypadku, raczej nie ma problemu, a w drugim, chyba będziesz musiał przerabiać instalację elektryczną, ale głowy za to uciąć nie dam.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...