Skocz do zawartości

Rozmiary butów USA.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Zamierzam kupić takie buty:

http://www.ridersdiscount.com/offroad-gear...s-men/13867.php

Z USA(podane w linku) i mam takie rozmiary do wyboru:

5 US

6 US

7 US.

 

Troche mi się to nie zgadza, bo myślałem że 13 US odpowiada 46 EU.

 

Jak to jest z tymi rozmiarami?

Jakie to są rozmiary na EU?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zalezy od firmy, sam mam spora stopke (48) i kazda firma ma inny przelicznik.

dla przykladu: raz jak kupowalem buty jednej firmy przymierzalem 48 1\3 i byly za male, a kupilem 47 innej firmy i ten sam typ buta. Jesli masz mozliwosc przymierzyc w Polsce taki bucik to przymierz i bedziesz wiedzial, albo sprawdz jaka jest dl. wkladki, na aukcjach czesto sie to podaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar buta 38-39 – Rozmiar 7

Rozmiar Nogi 39,5-40,5 – Rozmiar 8

Rozmiar nogi 41-42 – Rozmiar 9

Rozmiar buta 42-43 - Rozmiar 10

Rozmiar buta 43.5-44 - Rozmiar 11

Rozmiar buta 44.5-45 - Rozmiar 12

Rozmiar buta 45.5-46 - Rozmiar 13

Rozmiar buta 47-48 - Rozmiar 14

nie można się do końca sugerować się tymi numerami. Z tym różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie us14 = eur 49,5 (tak napisane jest na metce i to prawda). Normalnie mam 13 czyli 48 i us 13 powinno działać ale nie miałem jak przymierzyć. Sugerowałem się informacjami z innych aukcji bo w niektórych był podane rozmiary i eur i us i długość wkładki. Niestety nie trafiłem. U nich jedne firmy mają skale przesuniętą po prostu o jeden nr, inne mają tak samo a jeszcze inne mają wspólny nr 12 albo 13 ale różnica jednego ich numeru jest większa niż u nas i skala się rozjeżdża. Jedyna pewna metoda to przymiarka konkretnego modelu albo przynajmniej konkretnej marki.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiary jak rozmiary ale ceny szokująco niskie :biggrin:

 

No nie wiem czy aż tak szokująco niskie jak na stany.

 

Napisalem maila do gościa o długość wkładki, także rano będe wszystko wiedział .

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy aż tak szokująco niskie jak na stany.

 

Napisalem maila do gościa o długość wkładki, także rano będe wszystko wiedział .

 

Sidi mają w bycie tą wszywkę z numerem i tam są wszelkie możliwe numeracje.

 

Jakoś nie chce mi się wierzyć że alpiny tego nie mają ... może warto byłoby podjechać do sklepu albo przedzwonić do jakiegoś dealera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurtkę czy inne rzeczy można jeszcze kupić bez przymiarki, ale z butami to już troszkę inna bajka. Najlepiej poszukaj w sklepach takich butów, albo chociaż tego producenta, i przymierz, często numeracja bardzo się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...