Skocz do zawartości

Yamaha FZS 1000 Fazer


ruthi7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ogłoszenie na szybko, jutro wrzucę link do aukcji allegro gdzie będzie (jak zawsze na moich aukcjach) około 50 szczegółowych zdjęć.

 

DANE:

Yamaha Fazer 1000

rok 2002

pierwsza rejestracja 11/07/2002

kolor czarny

przebieg: 20tyś

pełna książka serwisowa z wpisami (do końca) z autoryzowanej stacji Yamahy

ostatni serwis w marcu br.

Komplet dokumentów, kluczyków etc.

 

DODATKI:

Wydech Akrapovic Titanium

Alarm DATATOOL

System oznakowania DATATAG

Akcesoryjny bagażnik YAMAHY zintegrowany z rączkami pasażera.

Oliwiarka łańcucha

 

Motocykl w stanie idealnym, wizualnym i technicznym. ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWY!!! Bez otarć, przetarć czy parkingówek. Motocykl pewny i godny polecenia.

 

Zdjęcia oraz szczegółowe dane podeślę jutro!

Pozdrawiam!

 

INFO PW bądź [email protected] lub gg 2814187

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż, od pół roku nie mogę doprosić o dosłanie brakującej części do wingracka którego dostałem z Twoim Fazerem w styczniu. Na początku odpowiadałeś normalnie. Zobowiązałeś się do dosłania tego co brakuje. Od 3 miesięcy jednak, nie masz nawet ochoty odezwać się na gg. Może tutaj będziesz na tyle łaskawy i odpowiesz kiedy zamierzasz wywiązać się z tego co obiecałeś? To, że wystawiłem pozytywny komentarz na allegro nie znaczy, że możesz mnie olewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, od pół roku nie mogę doprosić o dosłanie brakującej części do wingracka którego dostałem z Twoim Fazerem w styczniu. Na początku odpowiadałeś normalnie. Zobowiązałeś się do dosłania tego co brakuje. Od 3 miesięcy jednak, nie masz nawet ochoty odezwać się na gg. Może tutaj będziesz na tyle łaskawy i odpowiesz kiedy zamierzasz wywiązać się z tego co obiecałeś? To, że wystawiłem pozytywny komentarz na allegro nie znaczy, że możesz mnie olewać...

Uuuuuuuu.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...