Skocz do zawartości

yamaha dt 80 rocznik 92 - co myslicie o niej ?


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dzwonilem do ogloszenia z Gieldy Motocyklowej. Yamaha DT 80 LC2 rok 1992. Stan (podobno) idealny, wymieniane pierscienie i naped. Wszystko sprawne. Cena 4000 do negocjacji. Co o niej myslicie ? Aha orientuje sie ktos czy jakies zmieny wprowadzano do tych DT miedzy rocznikiem 92 a 94 ?

Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedz, obejzyj i kupuj ... jezeli stan okaze sieidealny, nie ma co sie zastanawiac. Nie patrz ze ten model nie ma np. klimatyzacji czy ABS ;) ... jezeli masz dobry egz to staraj sie wykorzystac ta okazje. Ja mialoem do wyboru LC z 94 chyba ale wzialem MX`a poniewaz byl w stanie w jakim byl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obllokaj dobrze sprzęta, zwróć uwagę przede wszystkim na silnik - mówiłem juz Tobie na gg. Przedstawię krótko histrię Dt 80 LC2 model ten wprowadzono w 1985. Różniš się od starszych przede wszystkim wymiarami (niby milimetry ale zawsze różnica) miały chyba o 1litr pojemniejsze baki, kształty silnika troszkę inne, inne wymiary chłodnicy itp. Pierwsza serię LC2 produkowano jak juz wczeĹniej wspomniałem od 85 do 89 i miały oznaczenie fabryczne 53V/2RA. Następna serię produkowano do 91 pod oznaczeniami 53V/3WC1. No i ostatniš serię od 1992 do 1997 i był to model 53V/4ED1. W zasadzie od 1985 nie wprowadzono radykalnych zmian konstrukcyjnych, różniš sie sposobami malowania, wazniejsza zmiana nastšpiła w 95 kiedy to zaprzestano blokowania kostek zapłonowych CDI.

Jeżeli czegoĹ nie dopowiedziałem to na pewno Thors mnie uzupełni.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szykuje się coś poważniejszego?

 

Na razie przerabiam na 80cc - nie chce mi sie szukac kolejnego enduraka > trafie uposledzonego i co bedzie... ten jest ok ;)

A za 1,5 roku ... niom ten tego :) .... 500cc :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...