Skocz do zawartości

LWÓW - 15-18.08.2008


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

morus70 ---> masz jakieś info w sprawie noclegów ???

 

Cześć

Szukałem trochę po necie i generalnie wyglada to tak: albo są miejscówki akceptowalne i horrendalnie drogie albo tanie z atrakcjami typu karaluchy, obszczane łóżka i śmierdzace kible. W miarę sensowny wydaje sie hotel "Lwów", podobno ulubiony hotel Polaków. Ceny są ok. ale i standard taki sobie (podobno trzeba sobie dziabnąć przed pójściem spać bo inaczej nie zaśniesz - z tym to damy sobie radę :icon_mrgreen: ).

W pobliżu jest strzeżony parking, hotel jest blisko centrum.

Ogólnie cały Lwów cierpi na problemy związane z zaopatrzeniem w wodę, nie zawsze jest przez cały dzień a w hotelach, które nas interesują ciepła woda dostępna jest o wyznaczonych godzinach.

Czekam jeszcze na jakieś informacje od Michała (tego co był na spotkaniu).

A może ktoś z forumowiczów ma sprawdzone miejscówki? Chętnie skorzystamy z namiarów.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morus----> ja mam namiar na motel na pograniczu miasta - przy torze wyścigów konnych....

moto bezpieczne bo parking strzeżony i ochrona z giwerami pilnuje....

 

niestety - trzeba tam w ciemno próbować (podobno zawsze są miejsca) - cena około 7 USD za dobę :wink:

 

zoltecek---> tylko Paszport - wize wbijają na granicy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukałem trochę po necie i generalnie wyglada to tak: albo są miejscówki akceptowalne i horrendalnie drogie albo tanie z atrakcjami typu karaluchy, obszczane łóżka i śmierdzace kible. W miarę sensowny wydaje sie hotel "Lwów", podobno ulubiony hotel Polaków. Ceny są ok. ale i standard taki sobie (podobno trzeba sobie dziabnąć przed pójściem spać bo inaczej nie zaśniesz - z tym to damy sobie radę :buttrock: ).

W pobliżu jest strzeżony parking, hotel jest blisko centrum.

Ogólnie cały Lwów cierpi na problemy związane z zaopatrzeniem w wodę, nie zawsze jest przez cały dzień a w hotelach, które nas interesują ciepła woda dostępna jest o wyznaczonych godzinach.

Czekam jeszcze na jakieś informacje od Michała (tego co był na spotkaniu).

A może ktoś z forumowiczów ma sprawdzone miejscówki? Chętnie skorzystamy z namiarów.

Pzdr

 

 

Witam,

 

co do hotelu "Lwów" - standard sypialniany nie jest tak tragiczny - nie widzielismy tam robactwa i spac sie dalo bardzo przyjemnie. Standardy sanitarne... tu jest gorzej - proponuje zabrac ze soba jakas galke do kranu bo niekiedy ich brakuje w lazience i nie da sie odkrecic wode:) Parking za hotelem... generalnie wydaje sie byc strzezony i otoczony, ale nam jakos dziwnym trafem poprzewracaly sie motocykle, wiec radze uwazac - a przede wsyztskim spiac wszytskie razem ze soba!

 

Proponuje tez uderzyc telefonicznie do Tomka Kulika, ostatnim razem jak byslimy to zamieszkiwalismy gdzies na obrzezach Lwowa w sanatorium - Tomek powinien znac namiary.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam kilka nowych namiarów na nasze noclegi ale nie rezerwuję - jedziemy tylko z namiarami i na miejscu będziemy kukać jakie sa warunki, bo zdania są podzielone.

 

pozdro...

 

I dopisywać się proszę, bo za 2 tyg. zamykam listę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.. Wrzuć zdjęcia na serwer - z ostatniego wypadu i z majówki :)

Koniecznie! BTW - czy tylko u mnie serwer ma taką czkawkę? Raz loguje, raz nie, czasami loguje ale bez listingu plików, nie zawsze można się z nim połączyć.

 

Pozdrawiam'

E"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. vigaCMHQ - NTV 650 Deauville

2. wolkan - GPz900R

3. morus70 - Iż 49

4. Autochton - Policjant (jak łańcuch dotrze) lub Trapi

5. Pol_dek

6. Я из девушкой поедем ... he, he .. z chęcią się piszemy na wyjazd - MrKepassa - 2 os. Varadero

 

PS.

 

Jeśli będziemy się spotykać przed wyjazdem - potw.szczegółów trasy - please, dajcie znać

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

5 lat temu obmyslalismy gdzie by tu pojechać w długi weekend majowy aby nie było tłoczno i wybór padł własnie na Lwów tym bardziej że rok temu tam nocowalismy i mielismy namiary na tani hotel. No i ześmy sie przejechali bo sie okazało ze w długi weekend miasto jest tak zawalone ze nie ma opcji na nocleg. Nawet kwater prywatnych nie było (czesc lwowiaków tak sobie dorabia). Szukalismy pare godzin aby z bieda cos znalezc na jedna noc chociaz. Mam nadzieje ze Wy tak nie tarficie wszak to chyba tylko długi weekend majowy jest tak oblegany. W zeszłym roku jak wracalismy z Krymu to spalismy jakies 4-5 kilometry od Lwowa w małym hoteliku za jakies niecałe 70 zeta od osoby. Satndard naprawde europejski, nie był sie do czego doczepic. Motelik z knajpa i dobrym zarciem i parkingiem strzezonym.

Życze udanego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety - tym razem mnie dopadło

 

Z przykrością stwierdzam, że sprawy rodzinne eliminują mnie z tego wyjazdu :biggrin:((

 

Bardzo proszę aby ktoś z listy zajął się dalszą organizacją wyjazdu - mnie pozostaną tylko zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...