Skocz do zawartości

Zostałem konfidentem!


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I życie stało się prostsze. Bez przemyśleń, ocen, bez próby przewidywania zagrożenia. Pijanego szmaciarza udupili, ale "konfident to konfident". Czy np. zeznawanie w sądzie przeciwko mordercom, gwałcicielom, porywaczom też uznajesz za donosicielstwo?

 

Brawo Shipp :rolleyes:

 

 

 

 

:banghead: :clap: :clap: dobry temat widze wiecznie zywy jak LENIN

 

 

Fantom porownywanie konfidenta ze swiadkem to jak mylenie odwagi z odwarznikiem :icon_question:

 

Shipp nie jestes przypadkiem policjantem ?? ( a moze byles lub chciales byc )

 

 

a tak swoja droga ciekawe jak by powołano do zycia " ORMO " ilu ludzi by sie zapisało :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantom porownywanie konfidenta ze swiadkem to jak mylenie odwagi z odwarznikiem :)

 

Nie porównuję konfidenta ze świadkiem tylko świadka ze świadkiem. To ty robisz tu rozróżnienie. Dla mnie i gwałciciel i pijany koleś za kierownicą to szmaciarze. Jeśli umieszczasz ich w innych kategoriach, to twoja sprawa. Zmienisz piosenkę jeśli taki koleś wpłynie negatywnie na los twój lub kogoś ci bliskiego.

 

Kiedyś jadąc samochodem w środku nocy ostro hamowałem przed nieoświetlonym traktorem z przyczepą siana. Żonka siedząca obok nie wiedziała do ostatniej chwili czemu hamuję. Dzieciak mi się wystraszył, ja zresztą też. Zadzwoniłem na policję i dałem namiary, powiedzieli że wysyłają radiowóz, ale nie czekałem na finał. Gdyby w taki wóz z sianem wbił się motocykl, to na tym forum byśmy czytali komentarze o jebanych rolnikach itd. I wtedy byłoby ok, solidarnie itd. Ale jak ktoś zgłosi temat zanim się coś stanie to jest konfident. Na miejscu Shippa zrobiłbym dokładnie to samo.

 

Jak będą ci obrabiać mieszkanie i sąsiad nie zadzwoni na policję to go pewnie pochwalisz, że nie splamił się donosicielstwem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak będą ci obrabiać mieszkanie i sąsiad nie zadzwoni na policję to go pewnie pochwalisz, że nie splamił się donosicielstwem...

 

A moi sąsiedzi dzwonia na psy tylko jak głośne motocykle latają pod oknami w niedzielne popołudnie. :biggrin:

I za to wuj im w doopy. Za karę głosńe motocykle latają wtedy w środku nocy, w środku tygodnia..bez wydechów.... :icon_eek: :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sądzie jest się świadkiem ...myślę że rozróżniasz konfidenta od świadka , uczciwego obywatela od zwykłego kapusia ?

 

No widze, ze Ty jednak nie jestes w stanie tego odroznic.

 

Konfidentom i kapusiom zdecydowane NIE ... I protestuję przeciw wszelkim ,,samozwańczym szeryfom"

Nie macie prawa robić sobie prywatnych pościgów . Nie macie prawa łamać prawa dla jego stanowienia. Od tego jest Policja i inne służby przewidziane w Konstytucji ! Nie życzę sobie aby jeden wariat prowokował następnego ... urządzał sobie prywatne pościgi nie mając wyobraźni czym się to mogło skończyć dla obu ... a nawet przechodniów.

 

No znieczulica sie szerzy, he, he.

 

W/g Ciebie, jak ktos lamie prawo to mimo, ze moge pomodz nie pomagam, tylko dzwonie na policje ( czy inne sluzby ) i zglaszam a te reaguja natychmiastowa :icon_mrgreen: interwancja.

 

Ciekawa teoria, jezeli ktos w danym momencie dusi, gwalci, bije. Widze ze jestes naprawde w pelni swiadomym obywatelem. Ten kto zadzwoni czy zainterweniuje to konfident. Gratuluje Ci swiadomosci obywatelskiej.

 

Powolujesz tak pieknie konstytucje, gdybys moze przeczyztal ja do konca, wiedzialbys, ze interwencja obywatelska to czasami Twoj psi obowiazek a jezeli nie reagujesz to po prostu tchorz jestes. Kazda jedna osoba, ma prawo interwencji w przypadku lamania prawa, czy to robi inna bajka.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może motocykle mają?

Jechał szybko prawdopodobnie na pusto lub z lekkim ładunkiem, załadowany na pełno na pewno by tak nie szalał bo prowadzenie załadowanego wymaga zwiększonej uwagi. Na pusto droga hamowania tira i motocykla jest zbliżona - wiadomo tir będzie miał dłuższą ale nadrabia tym, że kierowca ma znacznie większą widoczność i wcześniej zauważy zagrożenie, tak więc zagrożenie w przypadku motocykla i tira jest takie samo.

Tak więc jak już ktoś jest niespełnionym policjantem to powinien działać konsekwentnie a nie wybierać sobie bo tych to nie lubię.

również

:icon_mrgreen:

 

 

Hehehe liltości.

Często poruszam się po polskich drogach na długich odcinkach i nie raz zdarzyło mi się widzieć podobny przypadek. Prawda jest taka, że kierowcy TIRów często jeżdżą jak chcą (oczywiście nie wszyscy) i ogólnie mają w dupie resztę uczestników ruchu.

Pamiętam, że sam raz zadzwoniłem na policję, gdy zobaczyłem jak na trasie WZ w Warszawie, jeden z TIRów zaczął cofać bo mu się pewnie pomyliła droga !!!!!!! Oczywiście dla niego nie było ważne, że na trzech pasach pędzą samochody. Pomylił drogę i koniec!

 

Uważam, że bardzo dobrze zrobiłeś jadąc na policję i mam nadzieję, że w stosunku do takiego debila wyciągną konsekwencje.

 

pzdr.

Metiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuję konfidenta ze świadkiem tylko świadka ze świadkiem. To ty robisz tu rozróżnienie. Dla mnie i gwałciciel i pijany koleś za kierownicą to szmaciarze. Jeśli umieszczasz ich w innych kategoriach, to twoja sprawa. Zmienisz piosenkę jeśli taki koleś wpłynie negatywnie na los twój lub kogoś ci bliskiego.

 

Kiedyś jadąc samochodem w środku nocy ostro hamowałem przed nieoświetlonym traktorem z przyczepą siana. Żonka siedząca obok nie wiedziała do ostatniej chwili czemu hamuję. Dzieciak mi się wystraszył, ja zresztą też. Zadzwoniłem na policję i dałem namiary, powiedzieli że wysyłają radiowóz, ale nie czekałem na finał. Gdyby w taki wóz z sianem wbił się motocykl, to na tym forum byśmy czytali komentarze o jebanych rolnikach itd. I wtedy byłoby ok, solidarnie itd. Ale jak ktoś zgłosi temat zanim się coś stanie to jest konfident. Na miejscu Shippa zrobiłbym dokładnie to samo.

 

Jak będą ci obrabiać mieszkanie i sąsiad nie zadzwoni na policję to go pewnie pochwalisz, że nie splamił się donosicielstwem...

 

 

 

 

wiesz co bys nie napisał Konfident to Konfident mam nadzieje ze juz dzis od rana uczciwie pojechałes 50k/h na komisariat zgłosiec wszystkie swoje przestepstwa drogowe jakich sie dopusciłes na moto i poddałes sie dobrowolnie karze :biggrin: :biggrin: ;)

 

 

 

:icon_razz: jak juz to zrobiłes to podsune ci nastepny pomysł czytaj forum , rob notatki tzn czyn i dane piszacych no i zgłaszaj ZGŁASZAJ co ludzie opisuja bo pewnie nie wiesz ze masz obywatelski obowiazek ujawniac wszelkie popełnione przestepstwa o ktorych wiesz jesli tego nie robisz a wiesz to tez popełniaz przestepstwo :icon_mrgreen: KK i KPK sie kłania

 

 

tym co pisza ze rozpedzone moto do 150 k/h to pikus w porownaniu do ciezarowki zycze w tym sezonie samych uczulonych obywateli na drogach najlepiej uzbrojonych w kamery dobrej rozdzielczosci :icon_razz:

 

 

jednak ORMO cieszyło by sie frekwecja :icon_mrgreen: :crossy: :biggrin:

 

 

 

 

pzdr i uprzejmie donosze :biggrin:

 

 

 

 

Powolujesz tak pieknie konstytucje, gdybys moze przeczyztal ja do konca, wiedzialbys, ze interwencja obywatelska to czasami Twoj psi obowiazek a jezeli nie reagujesz to po prostu tchorz jestes. Kazda jedna osoba, ma prawo interwencji w przypadku lamania prawa, czy to robi inna bajka.

 

:crossy:

 

 

 

nie " tchoz jestes " tylko przestepca nie " ma prawo " ma obowiazek i tobie kłania sie czytanie :notworthy: :notworthy: :notworthy: polecam zaraz po konstytucji KPK z komentarzem :biggrin:

 

 

 

ORMO powinni powoLac ORMO :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co bys nie napisał Konfident to Konfident mam nadzieje ze juz dzis od rana uczciwie pojechałes 50k/h na komisariat zgłosiec wszystkie swoje przestepstwa drogowe /itd.

 

Oj, cienizna argumentacja - typowe dla gości, którym kończą się rzeczowe argumenty. Sprowadzamy wszystko do absurdu, no a potem dyskutujemy już z tym absurdem. No a absurd, wiadomo, łatwiej zakwestionować, obśmiać itd.

 

Idziesz na łatwiznę w dyskusji. Właśnie dlatego nie odpowiedziałeś czy dla ciebie powiadomienie policji o właśnie odbywającym się włamaniu u sąsiada jest godnym pożałowania donosicielstwem.

 

Gdybyś nie ogarniał, przypomnę że rozmawiamy o pijanym kierowcy ciężarówki, nie o przekraczaniu 50km/h, rzucaniu niedopałków i niemyciu zębów wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eureka!!!!

A może byśmy tak wszyscy zaczęli podpier**lać? Zorbiloby się głośno że motocykliści latają 300km/h z linką na szyi i do tego jeszcze zapamiętują numery rej. niegrzecznych kierowców. To byłaby checa. Wtedy każdy bałby się Nas na drodze, każdy by jechał przepisowo, żadnych wymuszeń, zepchnięć itp. A My wteyd moglimysmy latać nawet 350km/h z granatem zawieszonym na podnózku pasażera a nie jakąs tanią linką na szyi. No a na baku kamera i kręcenie filmów dla Youtube a przy okazji dla Policji. :flesje:

 

Albo zamiast YT zrobimy własną stronkę z filmikami. Np.

www.calaSalaSiePodpierdala.pl albo www.zostanKonfidentem.pl

:flesje:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdybyś nie ogarniał, przypomnę że rozmawiamy o pijanym kierowcy ciężarówki, nie o przekraczaniu 50km/h, rzucaniu niedopałków i niemyciu zębów wieczorem.

 

 

Nie rozmawiamy o pijanym kierowcy cieżarówki ...ani o gwałcicielach , włamaniu do sąsiada itd . Ludzie macie rozbujałą wyobraźnię to zacznijcie pisać komiksy!

Rozmawiamy o konkretnym zachowaniu autora tego wątku ... czyli podjął pościg za Tirem i potem razem łamali wszelkie normy i przepisy na drodze.

Uważam to za hipokryzję i konfidenctwo , ponieważ jako motocykliści łamiemy nagminnie prawo odnosnie brawury i szybkości .

Czy był to pijany kierowca czy nie , wie tylko Shipp ... być może jeszcze skłamał aby mieć coś na swoją obronę .

 

Dla mnie takie zachowanie to konfidenctwo ... ponieważ nie chcę żyć w kraju gdzie motocykliści podejmują prywatne pościgi ... od tego jest Policja!

 

Kapusie ... jakbyscie się zjednoczyli i zakładali sobie jakieś opaski na ramię ... zawsze bedę miał lżej i uniknę nekania.

Nigdy nie wiem co takiemu konfidentowi przyjdzie do głowy i będzie mnie gonił jak bede jechał na zlot ... kupię piwo do kufra , bedę miał słabszą oponę itd

 

P.S

Ks-rider ... daruj sobie prywatne wycieczki ... twoje stnowisko i kim jesteś nakreśliłeś w wielu innych wątkach . Buduj sobie swój kraj który wybrałeś za Ojczyznę i nie mów mi że jestem tchórz !

 

Nękaniu uczciwych obywateli przez donosicieli , hipokrytom , kapusiom mówie zdecydowane NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eureka!!!!

A może byśmy tak wszyscy zaczęli podpier**lać?

i do tego jeszcze zapamiętują numery rej. niegrzecznych kierowców. To byłaby checa.

 

A Ty zapominasz jak jest w UK ???

I sie z tego smiejesz ???

Nie wiem gdzie TY mieszkasz, znaczy sie w Londku :flesje: , ale tu u mnie potrafia byc obywatelskie patrole ktore wlasnie pilnuja takich nadgorliwcow szybko jadacych, nie stajacych przed przejsciami, przejezdzajacymi na zoltym itp., zapisuja ich numery a potem informuja, badz wg. Was DONOSZA na policje kto gdzie i jak jechal :crossy:

Bezpieczenstwo i porzadek musza byc a nie jakas wolna-amerykanka !!!

A jeszcze jazda po pijaku ??? :cool:

 

Na tyle bezpiecznie i swobodnie sie spoleczenstwo tu czuje ze .... w kabrioletach zostawiaja klucze, telefony, teczki, dokumenty i wszystko co tam ze soba maja :flesje:

Mnie samemu kilka razy zapomnialo sie zabrac kluczykow od Draga :eek: i zostawic tak na kilka godzin w centrum miasta lub pod praca i ..... nawet nikt ich nie dotknal :clap: :)

Nie mowiac ze gdzies idac, wieszam kask z rekawiczkami na lusterku i sobie ide w miasto :)

 

Ks-rider ... daruj sobie prywatne wycieczki ... twoje stnowisko i kim jesteś nakreśliłeś w wielu innych wątkach . Buduj sobie swój kraj który wybrałeś za Ojczyznę i nie mów mi że jestem tchórz !

 

Wlasnie dlatego mieszkamy i zyjemy poza granicami Polski ze tu jest .... normalnie, bezpiecznie i takich jak shipp jest bardzo duzo

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajkelPl - macie luzik tam na tej wysepce. U mnie w Londku ginie wszytko. Ostatnio koledze znieknęły 2 skutery spod okna na tarasie, byly spiete razem ze sobą a bramka była zamknięta. :biggrin:

Jak źle przypniesz rower w centrum Londka np. za koło to po 30 min zastaniesz tylko koło przpięte do barierki przed budynkiem. :biggrin:

 

A z tymi konfidentami w cywilu to w całej UK tak jest. Tzw. pomoc społeczeństwa. Często są to emeryci którzy mierzą prękdośc pojazdu i zapisują. Później przekazuja to do policji itp a kierowcy dostają tylko ostrzeżenia na papierze bo oficjalnie ci ludzie nie moga karać bo nie są do tego upoważnieni. To bardziej jest takie straszydło na kierowców. Ja zresztą sie nie przejmuję tym bo jak widzę z daleka oczojebną kamizelkę przy drodze to od razu heble cisnię.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] jak widzę z daleka oczojebną kamizelkę przy drodze to od razu heble cisnię.

 

Ale dziala i straszak jest, prawda ???

I o to chodzi :biggrin:

A ze Angole maja juz chyba we krwi kablowanie i taka "pomoc spoleczna" to trzeba byc czujnym na kazdym kroku :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cienizna argumentacja - typowe dla gości, którym kończą się rzeczowe argumenty. Sprowadzamy wszystko do absurdu, no a potem dyskutujemy już z tym absurdem. No a absurd, wiadomo, łatwiej zakwestionować, obśmiać itd.

 

Idziesz na łatwiznę w dyskusji. Właśnie dlatego nie odpowiedziałeś czy dla ciebie powiadomienie policji o właśnie odbywającym się włamaniu u sąsiada jest godnym pożałowania donosicielstwem.

 

Gdybyś nie ogarniał, przypomnę że rozmawiamy o pijanym kierowcy ciężarówki, nie o przekraczaniu 50km/h, rzucaniu niedopałków i niemyciu zębów wieczorem.

 

 

 

:banghead: Ty nie masz argumentu do tej konkretnej sytuacji ( zdarzenia ) i wymyslasz komiksy o pijanych kierowcach gwałtach i włamaniach :biggrin: przeczytaj pierwszy post ( pierwszy to ten na samym poczatku )

 

KONFIDENT JEST KONFIDENTEM kto sie k................ urodził kanarkem nie skona :biggrin: i zadne tłumaczenie i argumentacja tego nie zmieni ;) dla mnie KONFIDENT jest KONFIDENTEM bez wzgledu na to czym sie kieruje i jak to tłumaczy :banghead:

 

 

tak jak przedmowca juz napisał moze KONFIDENCI powinni jakies stowazyszenie załozyc klub itp a bedac z tego dumni niewatpliwie powinni nosic opaski w mysl zasady nie wstydz sie tego kim jestes ;) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONFIDENCI powinni jakies stowazyszenie załozyc klub itp a bedac z tego dumni niewatpliwie powinni nosic opaski w mysl zasady nie wstydz sie tego kim jestes :biggrin: :biggrin: ;)

 

 

A przed tym zapytać Kongres Klubów MC o pozwolenie na barwy i logo KONFIDENTS. :icon_mrgreen: ;)

Ciekawe czy się zgodzą.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...