Skocz do zawartości

Prosze o sugesię - nowy SOLIDNY skuter.


deluser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję wybrać skuter który będzie pojazdem służbowym na przejazdy z jednego biura do drugiego, ma być przede wszystkim solidny i niepsujący się, ma też dźwigać osobników wraz z sprzętem czyli nawet do 140 kg ładunku. Z tego co wyczytałem wiem, że mam omijać produkty małych żółtych rączek:) Co zatem polecicie? Acha to ma być 50ccm bo nikt kto tym będzie jeździł nie ma kat A.

Edytowane przez deluser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym celował raczej w jakiegoś piaggio np Zip (mój '97 w pełni seryjny leci 85km/h a z drugim pasażerem takim jak czyli 2x95kg sypaliśmy 70km/h :icon_rolleyes: :flesje: ). Na dojazdy do pracy, czyli tak jak ja to wykorzystuję jest niezastąpiony... 10km robię w 17-20min a spalanie w okolicach 3,7-4,3l/100km. Aerox fajny, ale to praktycznie jednoosobówka.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, tak, zapomniałem dodać, ważne żeby 2 osoby mogły się na tym poruszać od czasu do czasu, piaggio ładne, co prawda bardziej ufam japońskiej produkcji ale ni cholery nie mogę znaleźć żadnej hondy x8r-x nowej na allegro/otomoto/itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w skuterach lepsze są włoskie silniki, nie bez powodu skutery Suzuki jeżdżą na włoskich motorkach :crossy:

Dla potwierdzenia faktu dodam, że na jeszcze niezbyt popularnych w Polsce wyścigach skuterów czołówka to właśnie piaggio :icon_mrgreen:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze skutery Kymco?? Bardzo udane konstrukcje!Marka dzialajaca na swiecie od ladnych 35 lat!

 

http://www.warszawska347.com/kymcohistoria.html tutaj troche historii a skuterki robia bardzo dobre w stosunku cena do jakosci!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pracujący w warsztacie Mieloch Motocykle odradza tą chińszczyznę :biggrin:

Co prawda z chińskich to kymco jest najlepsze jednak mimo wszystko pozostaje w tyle za włoszczyzną :banghead:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel ma areoxa nowego na 2 osoby zarejstrowanego i nie bylem pewny czy legalnie, ale tak jak ktos napisal to praktycznie jednoosobowka, zarejstrowany moze byc ale wygodny tylko dla kierowcy pasarzez siedzi na plastiku i korku od paliwa ;/

 

 

kubric, sluzbowe fundusze:D tzn mozna poszalec ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...