Jump to content

Lepa Jacek

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Lepa Jacek

 • Rank
  NOWICJUSZ - macant tematu

Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje profilowe

 • Skąd
  Lubelskie
 1. Dziękuje . Tez to rozważałem . Korzysta ktoś z takiego zapłonu ? https://www.ebay.com/p/171139255
 2. Witam. W moim fxr zaś jest taki problem , ze ciężko odpala i strzela. Świece zmienione , gaźnik wyczyszczony ,zostaje zapłon i myśle o wymianie na elektroniczny . Jaki byście polecali?
 3. Witam . Wracając do tematu ,wychodzi na to ze silnik jest dedykowany do odpowiedniej ramy ,czyli rocznik i model. Z wielu źródeł na temat numeru Vin wynika ze 10 ostatnich znaków pokrywa się z numerami silnika , a dziesiąty znak Vin to rok . W moim przypadku na silniku to 1 , i tu nie wiem czy to 2001 ?
 4. Obecnie to wielkiego wkładu nie wymaga. Strzela w gaźnik na wolnych obrotach i trzeba jeździć na lekkim ssaniu. Świece do wymiany, Olej filtry.
 5. Dziękuję za odpowiedź. Zastanawiam się czy oddać go poprzedniemu właścicielowi czy inwestować w ten motocykl. Może być później problem ze sprzedażą takiego motocykla?
 6. Wstawiłem zdjęcia skrzyni może coś pomogą. Są numery na cylindrze : 167 21 840 Z góry dziękuję za odpowiedź
 7. Numer VIN : SUNPSFXSA50011698 NR. na silniku pod drugim cylindrem z lewej strony :0510013450 Numery skrzyni będę miał jutro. Jutro będę miał resztę numerów jakie są.
 8. Witam. Po czym można określić konkretny rok produkcji silnika? Dodam że napęd w nim jest na łańcuch nie na pas jak w tych rocznikach.
 9. Mam rozumieć że numer VIN nie jest prawdziwy i data w karcie pojazdu też nie? Poprzedni właściciel twierdzi że to wszystko oryginał. W takim razie po numerze VIN nie dowiem się prawdy o tym motocyklu.
 10. Witam. Jestem posiadaczem H. D. FXS z 1998 roku i też mam problem z odkodowamiem numerów silnika. O to numery 0510013450 wedlog wskazówek jakie znalazłem wychodzi ze silnik jest z 2001 r. Możliwe że się mylę. Numery też nie pokrywają się z numerami VIN z ramy a w książce jaka posiadam jest wspomniane że ostatnie 10 znaków pokrywa się z silnikiem. Z góry dziękuję
×
×
 • Create New...