Jump to content

Inula

Forumowicze
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Inula

 1. Sprzedam nowiuśki kask Lazer Vertigo XL (61-62), matowy czarny. Niestety foty mogę przesłać na maila, bo jestem totalną ciotą jeśli chodzi o zmniejszenie ich rozmiaru i nie umiem ich tu wrzucić.
 2. Inula

  Tylko pytam

  Mamy patronat Kuriera Lubelskiego. Przyjeżdża do nas Kasia Pisarska z TTV - psie adopcje. A na uszach stawać nie musiałam, bo i całkiem fajna pogoda się zapowiada. Ileż razy mogę drążyć jeden i ten sam temat, skupiłam się na tym co jest do zrobienia. Niestety papierkowej roboty było od groma ( Policja, Pogotowie, Straz pożarna i nawet cholerny zarząd dróg i mostów... ) Nie przypominam, bo już to robiłam. Zebrało się tylu ludzi ilu chciało się zebrać i z tego jestem zadowolona. Karmy mamy 467kg, co jest całkiem dobrym wynikiem. No i jutro jedziemy :)
 3. Inula

  Tylko pytam

  Będzie ciepło!!! Już ja to załatwie :) Na uszach będę stawać, ale ciepło będzie!
 4. Piwa!!!

  1. Show previous comments  8 more
  2. Inula

   Inula

   Podoba mi się wersja gdzie niwy kupi a My wypijemy. Ale hop colę też sam niech sobie kupi, nie będziemy się rozdrabniać przeca.

    

    

  3. niwy

   niwy

   no to chyba odpadam.

  4. Inula

   Inula

   Najpierw kup, później odpadaj.

 5. Inula

  Tylko pytam

  Wracając do tematu!!! Na plakacie jest wszystko opisane. Każdy chętny może kontaktować się pod nr podanym na plakacie lub bezpośrednio ze mną pod 500 786 343. Potrzebujemy też dodatkowych kasków, gdyby ktoś był skłonny nam pomóc :)
 6. Inula

  Tylko pytam

  No to pięknie :)
 7. Inula

  Tylko pytam

  Wiem, wiem. To nie była załamka :)
 8. Inula

  Tylko pytam

  Ech...będę wozić dzieciaki sama...
 9. Dragon Age, Diablo, Skyrim...Spać się nie, trza expić. Boże, jestem no-lifem!

 10. Inula

  Tylko pytam

  No, to szkoła. Weekend odpada. 15 maj, to wtorek. W styczniu już muszę mieć liste wszystkich, którzy na bank przyjadą robić hałas :)
 11. Inula

  Tylko pytam

  Teraz tak. Jest niby sporo czasu, bo szykujemy się na kwiecień - maj. Każdy kto ma dodatkowy kask proszony jest o zabranie. W okolicach marca będę was katować o imiona i nazwiska, bo mi to do ubezpieczenia będzie potrzebne. Wszyscy są potrzebni, nawet jeśli mieliby tylko towarzyszyć i nie mieć plecaka - im nas więcej, tym lepiej! :) Wydrukujemy kartę, na której każdy złoży podpis ( w sensie jakikolwiek ) i powiesimy to na ścianie schroniska :) Kurde, muszę zacząć myśleć intensywnie, co tu jeszcze :) Rozmawiałam z dyrektorem szkoły. Jako termin proponowany rzucił 15 maj i chciałby to zrobić jako święto szkoły. Co Wy na to?
 12. Inula

  Tylko pytam

  Jeszcze skrzydła husarii i wymiatasz na drodze jako prowadząca kolumnę :D
 13. Inula

  Tylko pytam

  Ustalimy ze wszystkimi chętnymi, tak zeby każdy mógł być.
 14. Inula

  Tylko pytam

  Będziesz jechała jako obstawa imprezy :) Damy Ci hełm pruski z powiewającym proporczykiem :D
 15. Inula

  Tylko pytam

  Wyślę Ci zdjęcia, spokojnie. A może kiedyś u Ciebie zrobimy jakąś akcję? :)
 16. Inula

  Tylko pytam

  30 motórów!!! By się dzieci poszczali z radości :) Dla mnie bomba! Byłoby świetnie! Dobra, to ten. Poza tym, że kontaktujemy się tutaj na forum, to w moim profilu znajduje się mój nr telefonu i gg. Każdego kto poważnie myśli o udziale w takiej akcji proszę o kontakt w jaki sposób mu wygodnie :) Uprzedzam, że jak akcja będzie coraz bliżej realizacji zawiadomimy media i będziemy wychwalać pod niebosa motocyklistów i ich działalność chatyratatatywną ;) Jutro idę do dyrektora gimnazjum i zapytam ile z finansów szkoły może przeznaczyć na ognicho :)
 17. Inula

  Tylko pytam

  Wszystko jest jeszcze do ustalenia. Chciałybyśmy wyłonić 8 dzieciaków, które uzbierają najwięcej. Trasa przejazdu byłaby niezbyt długa, ale mamy w planie wynająć miejsce w lesie i zrobić ognicho dla dzieciaków i motocyklistów :) Potrzebuję ośmiu chętnych, bo ja jadę jako opieka i na plecaku mam opiekunkę ze szkoły. Poza tym, mnie dzieciaki znają i żadna dla nich frajda jechać ze mną :). Z ognicha powrót pod szkołe i fota z motocyklistami :) Gdyby jednak okazało się można np. zebrać dary w samochód i pojechać do wybranego schroniska, np. Rachów Stary, wtedy dzieciaki mogłyby być dowiezione tam na motocyklach i same przekazać to, co uzbierały. Jeszcze piszemy program, który musimy przekazać rodzicom, ich papierowa zgoda jest niezbędna. I muszę wykupić ubezpieczenie na ten dzień dla wszystkich.
 18. Ot ciekawostka. Faktycznie ma w składzie amfetaminę.
 19. Miałam okazję pytać w zeszłym roku właśnie tego Pana jak to wszystko wygląda. Niestety informacje były udzielane bardzo chaotycznie... Czyli co, już ktoś o to pytał na forum setki razy?
 20. Z ciekawości zapytam, ponieważ nie sprawdzałam na własnej skórze. Czy ktoś z was korzystał z usług "Szkoły koła" Tacz.pl i "Wheelie Machine"? Ciekawa jestem na ile pomocne to jest w warunkach rzeczywistych. Ma ktoś doświadczenie z tą dokładnie szkołą?
  1. Inula

   Inula

   Sam zespół jest bardzo fajny. Polecam ich do oglądania i słuchania :) Nagrali nawet kawałek o polskiej kiełbasie :)

×
×
 • Create New...