-
Postów
3 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Treść opublikowana przez sams0n
-
Byś opisał - co gdzie jak. Jestem ciekawy.
-
Najwidoczniej mieliśmy poprzestawiane zegarki :icon_rolleyes:
- 908 odpowiedzi
-
Pytam bo byłem od 11.25 do 11.50 i nikogo nie spotkałem - nawet na skuterze.
- 908 odpowiedzi
-
Ktoś był o 11.30 pod głównym wejściem do Korony?
- 908 odpowiedzi
-
Hej i jak się zapowiadacie na przyjazd - podpowiem ze za oknem 7C aczkolwiek wiatr dość silny i jednak od garażu pod dom zrobiłem 1km i zmarzłem Jakieś pomysły jak się ubrać?
- 908 odpowiedzi
-
Ja będę jeśli nie będzie padać - godzina 11.30 Pod koroną przy środkowym wejściu Ps nie wiem gdzie orlen w Długołęce - najbliższy Smardzów lub Korona..
- 908 odpowiedzi
-
1.Batman 2.Paca 3.Sams0n - jeśli wyzdrowieję bo na razie leżę w łóżku:)
- 908 odpowiedzi
-
Jeśli będzie więcej niż 5 osób oraz +8-9 w południe to możliwe że się skusze;)
- 908 odpowiedzi
-
Ekhm - ja się nie mogę doczytać albo jest za późno..
-
Jeśli Timon masz gdzieś coś konkretnego na myśli to może przejadę się do wro.. pośmigać z 2 godzinki
- 908 odpowiedzi
-
Cóż że uwielbiam Miód z chęcią bym się przyłączył ale którędy pojechać autostradą może być nudno..
- 908 odpowiedzi
-
I ja będę
- 908 odpowiedzi
-
Szkoda że o 1030 ja lecę z Borowej ale przed 14 około 13-1330
- 908 odpowiedzi
-
Do Świdnicy mógłbym polecieć - ale dopiero po południu tzn 14.00? Jeśli ktoś chętny sms 600-650-709 Może mi coś wypaść że albo wyjazd się opóźni albo odwołam - po to dałem kontakt.
- 908 odpowiedzi
-
Chłopaki dawno się nie odzywałem ale może taka kąpielowa propozycja - wyjazd z rana w stronę "Boszkowa" powrót po słonecznych i wodnych kąpielach?
- 908 odpowiedzi
-
Ra dzwoń do mnie godzina 10.40 spotykamy się na wlocie do Oleśnicy podprowadzę Cię mój tel 600650709
- 908 odpowiedzi
-
Lena - do Antonina mogę lecieć - moim minusem jest to że o 13 muszę być z powrotem w Oleśnicy. Więc wyjazd 9.00?
- 908 odpowiedzi
-
Świetne drogi żałuję że nie pojechałem:)/ Ładna vfrka
- 908 odpowiedzi
-
Ja dziś do wro lecę o 17 na psiaku będę około 17.30 bo zjem loda pod lidlem:D może ktoś chce się spotkać na parkingu i pogadać ziomal daj znać smsem czy lecisz pod komin czy nie:P
- 908 odpowiedzi
-
Chłopaki wiem ze to off top ale mam prośbę http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/611?inv=sams0n zagłosujcie na projekt budowy placu w Dobroszycach mojej rodzinnej miejscowości. Będę wdzięczny. Ps. Co do latania chyba dziś bym znalazł czas choćby popatrzeć jak to robicie.
- 908 odpowiedzi
-
No to w takim razie KAMIL r6 jeśli kogokolwiek znajdziesz jako mentora to daj znać jestem z małej miejscowości obok Oleśnicy u mnie są proste lecz kogoś kto by miał czas aby uczyć nie znam. Na psie pole bez problemu dojadę 20-25 min i jestem na miejscu:D
- 908 odpowiedzi
-
Odpowiedź prosta - sprawdź aku - najlepiej wsadź inny może cela poszła . Często tak się dzieje podczas upadku. Jeśli nie zaskoczy - w co wątpię to pisz dalej.
-
Teraz będą żale i usprawiedliwienia - jak 10 latki - to jest temat "polatamy?" czyli ustawki jak ktoś jeździ w weekend to zapraszam na forum bo brak mu bratniej duszy jeśli coś nie wypaliło - trudno jesteśmy w takim wieku że każdy ma swoje obowiązki i zachcianki. Po takich sytuacjach wiemy gdzie z kim jak i po co. Może lepiej proponowałbym (bo robi się burdel) jeśli macie jakieś konkretne propozycje co do dalszych wypadów np.za granicę - proponuję założyć osobny temat będzie się mieszać niepotrzebnie z ustawkami weekendowymi innych użytkowników np. polatamy po Legnickiej itp.
- 908 odpowiedzi
-
Skomentuje to tak .. hehehehe:)
- 908 odpowiedzi