Skocz do zawartości

Aegle

Forumowicze
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje profilowe

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Krk

Osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Aegle

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. Witajcie Jestem na kupnie pierwszego choppera/cruisera. Problemowy jest mój wzrost 191cm (waga: 80kg) i ciężko mi znaleźć odpowiedni motocykl poniżej 1000cm^3. Na Marauderze 800 jeździło mi się na tyle dobrze, że zamierzałem go kupić. Ale nie jest to takie łatwe - wiecie: piszą gotowy do jazdy, a na oględzinach mechanik wylicza, że owszem ale pod warunkiem doinwestowania 2700zł ;) I tym sposobem dalej jestem na kupnie. Dlatego też pomyślałem, że może rozglądnąłbym się jeszcze za Vulcanem, który nie mniej mi odpowiada. Tylko tu pojawia się problem: nigdzie w mojej okolicy (Kraków) nie sprzedają tego modelu (allegro, otomoto, komisy). Dlatego też wielka prośba do posiadaczy Vulcana 800 z okolic Krakowa, Wieliczki lub Niepołomic: czy ktoś z Was pozwoliłby mi się np. jutro najlepiej późnym popołudniem/koło wieczora przysiąść się do swojego Vulcana? Oczywiście odwdzięczę się jakimś sześciopakiem, czy kasą - to do dogadania ;) Po prostu nie chcę przejechać województwa/kilku dla samej przymiarki, a zależy mi by jak najszybciej coś ciekawego kupić (na Maraudera nie jestem uparty) bo sezon mija. Z góry serdecznie dziękuję! :)
  2. A może znalazłby się tu motocyklista z Krakowa/okolic, który za jakieś dobre piwo pozwoliłby mi się do swojego Maraudera przymierzyć? :) Ciężka sprawa, bo na razie na allegro nie ma żadnych ofert z Małopolski, nie chciałbym dla samej przymiarki przejeżdżać kilku województw ;)
  3. Witajcie Jestem na kupnie pierwszego choppera/cruisera. Problemowy jest mój wzrost 191cm (waga: 80kg) i ciężko mi znaleźć odpowiedni motocykl poniżej 1000cm^3. Zastanawiam się nad Marauderem 800. Może jest ktoś z Was ma podobne gabaryty i mógłby powiedzieć jak mu się na Marudzie jeździ? Byłbym wdzięczny :) Wiem, najlepiej byłoby się do jakiegoś przymierzyć, ale nie znalazłem żadnej aktualnej oferty sprzedaży w moich okolicach (Kraków)... Była jedna, ale już nieaktualna
  4. Przeglądnąłem ten temat i wybrałem 3 motocykle. - Honda VT 600 Shadow - Yamaha Drag Star 650 (w tym przypadku może być ciężko zmieścić się w budżecie) - HONDA MAGNA 750 Który byłby najlepszy pod moje wymagania? A może inny? Raz jeszcze proszę o pomoc. Bardzo zależy mi na tym by poznać opinie doświadczonych motocyklistów, gdyż sam jestem laikiem, a chciałbym dokonać odpowiedniego wyboru, którego nie będę później żałował. Z góry dziękuję i wybaczcie posta pod postem.
  5. Jako, że to mój pierwszy post na forum witam wszystkich serdecznie :) Na zewnątrz robi się coraz lepsza pogoda więc zamierzam rozpocząć swoją przygodę z motocyklami. Jako, że nie jestem za bardzo w temacie chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze pierwszego choppera dostosowanego do moich wymagań. Mam 191cm wzrostu i ok 80kg wagi. Moje wymagania: - wygodny dla wysokiego gościa, by nie wyglądał na nim jak na BMXie ;) - pojemność skokowa poniżej 1000 cm^3 - przy pierwszym moto chyba nie mam co myśleć o wyższej - cena najlepiej do 8 000zł, ale max może być 9 500zł Z góry dziękuję za pomoc, Aegle
×
×
  • Dodaj nową pozycję...