Skocz do zawartości

czarny1

Forumowicze
  • Postów

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czarny1

  1. koro mówisz że zajęło ci to 10 sek to naprawde mi wstyd :icon_eek: Dziekuję, bo chyba moja wyszukiwarka inaczej działa.:)
  2. Witam Od końca tego sezonu jestem szczęśliwym posiadaczem GSXa 1400 :buttrock: , Szukałem w necie informacji na temat regulacji i zestrojenia tylnego zawieszenia jednak nic rozjaśniającego moja niewiedzę nie znalazłem. Interesuje mnie w jaki sposób dostroić , dopasować tylne zawieszenie, jest tam sporo kombinacji a niewiedząc nic na ten temat nie chcę próbować bez zagłębienia się w temacie. Może macie większe doświadczenie i wyjaśnicie mi na czym ta regulacja polega i jak ją dopasować pod siebie. Za wszystkie informację dziękuję:)
  3. Koledzy mam prośbę, pilnie potrzebuję serwisówki do Suzuki GSX 1400 jestem szczęśliwym posiadaczem modelu K7 , jednak wiem że jest nieosiągalna więc wystarczy z K2, myślę że za wiele sie nie zmieniło a serce raczej bije te same. Utknąłem w martwym punkcie i bez tej pomocy ani rusz. Będę bardzo wdzięczny mój adres [email protected] Pozdrawiam i z góry dziękuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...