Jump to content

Marek_Ad

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Marek_Ad

 • Rank
  CZYTACZ - zupełny świeżak
 • Birthday 01/14/1968

Osobiste

 • Motocykl
  Shadow C4
 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje profilowe

 • Skąd
  Mazowieckie
 1. Witam wszystkich fanów motocykli - interesuje mnie Wasza opinia na poniższy temat. Jeżdżę motocyklem od 1986 roku, na początku była WSK po niej długa przerwa (żona, dom, dzieci) po stabilizacji przyszedł powrót do pasji. Był GS 550L, VN 750, VT 600, Drag star 650 a obecnie Honda VT C4. W zasadzie jeżdżę tylko do pracy oraz na dłuższe lub krótsze wyprawy z żoną lub sam. Myślałem o przynależności do jakiegoś klubu motocyklowego lecz doszedłem do wniosku że w zależności od klubu nie mam na to czasu, zdrowia lub pieniędzy. Chciałem się jednak wyróżniać z tłumu ludzi w kamizelkach i kupiłem na allegro naszywki. Z przodu flag polski oraz grupa krwi, z tyłu koło z napisem CHOPPER RIDER i na dole napis POLSKA. Wpadłem na pomysł że pojadę na pobliski zlot motocyklowy - podchodzi do mnie jeden jegomość i pyta czy należę do jakiegoś klubu motocyklowego, jeśli nie to nie powinienem nosić tej kamizeli. Oczywiście On do mnie nic nie ma ale jeśli na drodze spotkałbym członków klubu o naszywkach w podobnych barwach to miałbym nieprzyjemności a nawet straciłbym zęby a napisu POLSKA mogą używać tylko kluby MC. Przed kupnem oczywiście sprawdziłem czy jakiś klub nie używa podobnych symboli - są one ogólnodostępne na allegro. Jakie jest wasze zdanie na ten temat - czy ludzie pozdrawiający się na drodze, życzliwi i pomocni w potrzebie mogą ograniczać wizerunek innych, który im nie uwłacza i nie koliduje z ich interesami? Wygląd mojej kamizelki ma świadczyć, że jestem motocyklistą i jakie motocykle preferuję. Jeśli jestem w błędzie to mnie uświadomcie. http://yfrog.com/13p1010001rprj http://yfrog.com/7hp1010003puvj Pozdrawiam - do zobaczenia na drodze - Marek Ps. Myślę że jeśli są jakieś ograniczenia i regulacje w noszeniu naszywek powinna o tym napisać jakaś gazeta dla motocyklistów np. Świat Motocykli
 2. Witam, może ktoś posiada serwisówkę do Hondy Shadow C4 AREO, byłbym bardzo dźwięczny - [email protected] .pl Pozdrawiam - Marek :crossy:
 3. Witam wszystkich motocyklistów, od grudnia jestem szczęśliwym posiadaczem HONDY Shadow C4 :icon_biggrin: także interesują mnie wszelkie dane eksploatacyjne i parametry techniczne tego modelu. Może ktoś ma instrukcję obsługi gdyż do wszystkich shadowek są dostępne poza AREO C4 wzwyż. Pozdrawiam :crossy:
×
×
 • Create New...