Skocz do zawartości

Raider67

Forumowicze
  • Postów

    74
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Raider67

  1. Na takie coś bym się raczej nie odwżył : http://www.24moto.pl/txt/east-2.jpg ??? :biggrin: Ten ma z tyłu pasy ale jakieś takie "dziwne" ;) http://www.v10.pl/archiwum/motocykle/odjechane/tank01.jpg
  2. Też mam 8-milatka i mam oryginalne oparcie . Nie wiem czy ono coś daje ,ale przed jazdą zawsze pouczam go o trzymaniu się mnie (kierowcy) w okolicy kieszeni dolnych kamizelki (wsadza kciuki do kieszonek) W czasie jazdy muszę poprostu go czuć ,że siedzi z tyłu . Co do zakrętów ,to już wie,że ma się nie pochylać w przeciwną stronę . Rękawice obowiązkowo ,no i buty za kostkę też każę zakładać. Jak jadę za szybko to wrzeszczy i wtedy zwalniam :biggrin: :crossy:
  3. Witka ! W swoim RS-ie posiadam oryginalny żagiel z napisem silverado . Takiego gotowca ubranego kupiłem i jeździłem i ustawiałem i kombinowałem z kątem pochylenia , i dwustopniową regulacją wysokości . Efekt był mizerny . Aż pewnego pięknego dnia zdjąłem to coś aby popróbować jak smakuje jada bez . (tylko mi tu bez skojarzeń! :bigrazz: ) Powiem krótko : Świat przestał być taki zamazany . Z tego względu ,że bardzo łatwo się owy przedmiot naszej dyskusji zdejmuje ,poszedłem na kompromis i zakładam kiedy chcę . Powiem też ,że RS bez "szkła" wydaje mi się bardziej przysadzisty i agresywniejszy optycznie, niż ze "szkłem" :icon_evil: . Muchołap nadaje mu dostojności ,"karze" jechać w bardziej wyprostowanej sylwetce ze szpanerskim zadarciem głowy w momencie zaglądania z nad :crossy: . A więc mam dwa w jednym , Dr Jekyll i Mr Hyde ! :flesje:
  4. Witam .Teoria dosyć "ciekawa" :bigrazz: . Mój się biedny do tej większości nie załapał chyba ,bo jak na złość :wink: był w stanie idealnym :cool: . A co do rdzy ,to tam mają taką samą jak nasza :biggrin: . ("Chociaż zawsze można się pochwalić ,że to amerykańska rdza.") Na pewno źle zabezpieczony(zapakowany) motocykl w czasie miesięcznego rejsu do Europy może się załapać na ekstra rdzę . Kupując mojego umówiłem się z importerem ,że jeśli będzie choćby jedna ryska to go nie kupię. Zaliczkowałem jedyne 500pln. I to całe ryzyko. Dodatkowo przywieźli mi go pod sam dom (ok 600km ,płatne osobno) . Motocykl w czasie krajowego transportu był profesjonalnie zabezpieczony a zaraz po przywiezieniu dostałem kluczyki do ręki i mogłem wykonać jazdę próbną. Może akurat trafiłem ? Życzę wszystkim aby tak trafili !
  5. Cześć ,hmmm myślę ,że porównanie Intruza do Waldka przynajmniej z zewnątrz dla mnie ,to tak jak blachy Amati do Zildjiana :bigrazz: kp? Intruder ma dla mnie to coś z wodą przed sobą i te baniaki trochę takie mało "przyozdobione" a poza tym jest wąski (chodzi mi o te starsze modele). WS/RS ma proporcje i ładniejszego nie można wymyślić i tyle ;) Te motorki zawsze trzymają dobrą cenę . Kwestia tylko stanu i przebiegu . Potem to już tylko same przyjemności . :cool:
  6. Wiem, temat ten na pewno jest tu maglowany od dawna ,ale pomyślałem ,że warto go przypomnieć przynajmniej dla tych nowych ,takich jak ja np. :rolleyes: zielonych ;) . Obecni założyłem na tył Metzelerke ME Marathon WW 150/80R16 71 TL (bezdętkową). 2000km i szok ! Środek "doszedł" już do kontrolki . Czy to wina opony ? Moto nie jest po dzwonie i jedzie prościutko . Na poprzedniej,pierwszej (od nowości )miał przejechane 9000 mil ! :icon_eek:
  7. cyt : wykrzyknik "zostaje tylko jazda na przednim " He ,stawiam :flesje: 0,7 temu kto to pokaże na WS/RS -sie ! :clap: Hmmm ,trochę żeśmy z tematu zjechali :crossy: :bigrazz: A co powiecie o Dunlop D404W 150/80R16 71H TL WW ? Czy radialka jest mocniejsza od diagonalnej wzmocnionej ? ( jej indeks to : 150/80B16) ?
  8. A środek to mi "bierze"z tyłu i nie mam na to środka . :biggrin: Amoże jest jakiś "złoty środek" ?
  9. ....No i dla tego oponę berze Ci z obu stron jednakowo :biggrin: :biggrin: :biggrin: :flesje:
  10. Mogę pokusić się o tezę iż większość z nas lubi skręcać w lewo i ten skręt jest "śmielszy" niż w prawo. Test na to jest prosty : Po której stronie prowadziłbyś pieszo rower ? albo ,zamknij oczy ,stań na baczność i niech ktoś popcha Cię z tyłu lekko do utraty równowagi .Którą nogę pierwszą postawisz ? Jeśli prawą ,to tak jak z tym rowerem. :wink: ??? (Oczywiście to tylko taka moja teoria) :crossy:
  11. Też mnie to ciekawi . Najbardziej jednak to ,dla czego w moim RS1700 opona nosi znamiona wyraźnego zużycia po przejechaniu zaledwie 2000km ?! Motocykl jedzie prosto (bez trzymanki) . Może to dla tego ,że lubię mocniej przyspieszać ? Czasami na dwójce lekko zarzuci ,jak odkręcam . Opona to Metzeler ME Marathon WW 150/80R16 71H TL. Czyli bezdętkowa radialka . Zauważyłem ,że na niej mam często uślizgi przy przyspieszaniu . O co chodzi ? :cool: Czy ma aż taką moc ten mały silniczek 1700 ? ;)
  12. Witam ! A ja bym Ci radził pojechać na zlot i przymierzać się do różnych moto dosiadając je. Usiądź wygodnie i sam oceń . Lepiej do zbierać trochę funduszy i kupić naprawdę coś dopasowanego. Ja tak uczyniłem . Efekt ? Jestem bardzo zadowolony ! Cierpliwości życzę . :cool:
  13. Witam ! Ja zalałem swojego Castrolem 20W40 Act>Evo GP 4T SG i chodzi jak zegarek. :cool: Wypił :flesje: równe 4 litry i więc się wlać nie dało .
  14. Czy mowa jest o tym "cygarze" ? http://www.cruisercustomizing.com/images/quietbaffle1.jpg
  15. A , to w takim razie ,muszę luknąć do środka i pooglądać moje V&H longschots-y. Są dosyć głośne :icon_eek: .
  16. Cześć ! Czy chodzi Ci o to to ? : http://roadstarclinic.com/content/view/162/105/ Bo też mam ochotę na takie "coś" , tylko czy faktycznie to "coś" daje ? :cool:
  17. Raider67

    Wild Star kupno

    Witam ! Szczególnych "fajerwerków" to nie widzę na tym moto. Rocznik i przebieg mówi o 2400km rocznie , całkiem możliwe . Pierwszy właściciel i serwis ,to ważne . Coś wydechy przybrudzone ,ale bez dokładnych oględzin nie da się nic powiedzieć . Szyba trochę dziwna jak na oryginał ,ale mogę się mylić. Ale nie martw się ,ja kupowałem też trochę w ciemno i trafiłem w "dychę" ! Długo to trwało ale się opłaciło. Najlepiej jedź i pooglądaj . :cool:
  18. Jest tu, bo drogi Panie kolego zawsze go po tytule "wyłowić" łatwo . a to chyba nie boli ? Hej! Poza tym ,jak widać zainteresowanych jest paru osobników posiadających owe sprzęta a to czyni temat żywym. (piąte : "nie zbijaj") :wink:
  19. Patrząc na to zdjęcie : http://picasaweb.google.pl/majkel.franek/W...674038250353522 wydaje mi się ,że w razie przewrotki to i wydechom stanie się ałłłłłaaaa. Jakości spawu nie będę komentował ,wszyscy widzą . Ale ogólna koncepcja jest ciekawa. :cool: Tak to jest u mnie : http://picasaweb.google.pl/Silverado67/Tyl...615584325965666 Teraz można porównać te patenty. :icon_question:
  20. Witam ! Szkoda ..............., "a taki byl sliczny chamerykanski" ! :rolleyes: (ale jak Byś coś znalazł Piter ,to daj cynk . :cool: )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...