Skocz do zawartości

Kotek_73

Forumowicze
  • Postów

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Kotek_73

  • Urodziny 06/09/1973

Informacje profilowe

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lubię
    Siatkówka, komputery
  • Skąd
    Warszawa

Osobiste

  • Motocykl
    BMW K1300R
  • Płeć
    Mężczyzna

Metody kontaktu

  • Gadu-Gadu
    11809756
  • Strona www
    http://

Osiągnięcia Kotek_73

NOWICJUSZ - macant tematu

NOWICJUSZ - macant tematu (8/46)

0

Reputacja

  1. Zbycho - może nie jest tak źle, może poprostu ktoś zgubił lub zostawił gdzieś
  2. a czy poźniej niz o 17.00 w piatek będize sie wybierał? bo ja to raczej na 17.00 się nie wyrobię.... niestety
  3. zostało jeszcze troszkę ponad tydzień... ciekawe jak teraz będzie z chetnymi na wyjazd ;)
  4. czy dobrze zrozumiałem że trzeba jeszzce raz potwierdzać udział? czy to dotyczy tylko tych co chcieli jeszcze dołaczyć ale nie bylo już domków?
  5. ja bym tez z chęcią wpadł, poznać ludzi "na żywo" a nie tylko z forum :icon_razz: jak pogoda będzie do luftu to pewnie będę puszką, ale chyba mi jej nie "przerobią" na 2oo po knajpą ;-)
  6. no chyba z "tego" znanego :) obok którego lezy W-wa :lalag: a jest jakiś inny?
  7. a jak można sobie sciągnąć jakies zdjęcie z tego albumu? to jest we flash'u....
  8. jako miejsce "spotkania" proponuje stacje Shell na Al. Krakowskiej 15, a godzina to może koło 17.30 (piątek) poczekamy do 18.00 na wszystkich chętnych i ruszamy :bigrazz: co wy na to?
  9. byłoby fajnie pojechac jakąś większa ekipą, tym bardziej ze kilka osób w W-wy się wybiera :biggrin:
  10. Co nie zmienia faktu że nie wyprzedza się na skrzyzowaniu.... ale ten burak z puszki o tym nie wie...
  11. to coś strasznie długa trasę mialeś z tego Orlenu do domu ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...