Akurat znam to z pierwszej ręki i nie kozaczę. Tylko po prostu jest to bubel prawny. Moonraker zakozacz Ty i znajdź mi ten przepis. Ale nie sądzę byś znalazł. Hehe Krycek nie ma po prostu tego. A bandy baranów nie wiedzą o tym i idą na rzeź. A co do zatrzymania to myślę, że odszkodowanie za bezpodstawne zatrzymanie byłoby nie do pogardzenia. Moonraker ucz się Kolego, bo mało wiesz.
No to pokażcie mi te przepis, bo jak narazie znalazłam tylko przepisy mówiące o badaniu kierujących. Takie gadanie, że gdzieś na pewno są mnie nie satysfakcjonuje. G3d to pokaż mi te wszelkie możliwe prawa. Bo wedle Twojej teorii to i kolonoskopię Ci mogą zrobić na drodze, bo tak.
Policja działa jedynie w granicach nałożonych jej przez prawo, a nie w sferze domysłów. Nie widzę przepisu zezwalającego na badanie pasażera motocykla pod kątem stanu trzeźwości. Może jedynie kierującego wedle tego co zdołałam wyczytać. I sądzę, że właśnie się mylisz. Sprawdź uprawnienia Policji wynikające z Prawa o ruchu drogowym.
Agatko troszkę za wcześnie jeszcze z tym terminem dla wielu ludzi i może dlatego się nie zgłaszają. Jak tylko będziemy wolni, to przyjeżdżamy i może przyciągniemy jeszcze paru ludzi.
Tak naprawdę w opisywanej sytuacji nie wiadomo co robili. może właśnie mieli tam stać, żeby coś zauważyć, żeby ktoś tamtędy nie mógł przejechać. To co widział pit wcale nie musiało oznaczać tego o czym myślał. jeszua- to było z przekąsem, a jeśli tego nie rozumiesz, to twój problem
Jak będziecie stali pod Waszym mieszkaniem, a w środku będą złodzieje, to życzę Wam, żeby wtedy policjanci szukali miejsca do zaparkowania i żeby go nie było w obrębie najbliższego kilometra. Przestaniecie się wtedy czepiać.
A czy jesteś tego pewien, że to z każdego Państwa? Z tego co mi wiadomo w Stanach Zjednoczonych przepisy troszkę się różnią od tych europejskich (choćby sygnalizatory świetlne błyskowe czerwone i żółte).
Na Odlewnicej jeden z egzaminatorow robi awaryjne hamowanie na miescie. Zapowiada ze zrobi hamowanie i na sygnal prosze sie zatrzymac dana osoba ma to zrobic. Facet tylko prosi aby zrobic to spokojnie i nie stresowac sie tym.
Dziekuje. Z rozmowy z Pania Redaktor wnioskuję, że nie wiadomo jeszcze ile zdjęć i które z tych 10 będą opublikowane, ale zgody musimy mieć wszystkich.