Skocz do zawartości

luki_91

Forumowicze
  • Postów

    95
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O luki_91

  • Urodziny 10/15/1991

Osobiste

  • Motocykl
    mbx80
  • Płeć
    Mężczyzna

Metody kontaktu

  • Gadu-Gadu
    6171391
  • Strona www
    http://

Informacje profilowe

  • Skąd
    Dzialki

Osiągnięcia luki_91

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

NOWICJUSZ - podawacz śrubek (12/46)

0

Reputacja

  1. Czytałem trochę tego kodeksu i tam wychodzi tylko ze jak jest jakaś wada ukryta a przecież mi skrzynia przez 2 lata dobrze służyła i dziwne ze przy normalnej jeżdżę coś by się po psuło.Jak myślicie sprawa jest do wygrania??
  2. Witam.Mam następujący problem.Sprzedałem honde mbx w czwartek wszystko było sprawne spisaliśmy umowę wszystko podpisane.Klient pojechał do domu i po jakichś 60km skrzynia się zablokowała.Związku z tym mam pytanie czy zgodnie z prawem jest na to jakaś gwarancja czy teraz nic nie może mi zrobić.Zgory dzięki za odp.
  3. Wyczyść gaźniki jeśli nie były ostatnio czyszczone
  4. Powinien być dobry bo temp. wrzenia ma wysoka(aż 166st C).To dużo więcej niż borygo wiec różnica powinna być zauważalna ;)
  5. Ja bym spróbował zmienić jeszcze płyn na inny.Tzn na taki o temp wrzenia coś kolo 130 kilku stopni C
  6. mylisz sie. przewiduje VIII szlifow a każdy się zwieksza o 0,25
  7. Do er-5 według serwisówki podczas wymiany wlewa się 3l
  8. Dzisiaj rozebrałem gaźnik i okazało sie ze dysza to 132,5 jak myślicie 112,5 będzie dobra??
  9. Przy prędkości 80 to obroty wynoszą 8 tys. Nowa dysza jaka kupiłem o ile dobrze pamietam to 135 czy jakoś tak, wiem ze pytałem sie parę osób wtedy i kupiłem taka jak powinna byc fabtycznie.A druga to nie wiem .Gaźnik 18
  10. Ale na rożnych cylindrach było to samo. Zębatki są takie jak w oryginale.
  11. Na dwoch dyszach probowalem i jest to samo.
  12. Witam.Moja honda mbx80 idzie tylko okolo 80km/h :( ale ostatnio jak wracałem ze szkoły i chyba była końcówka paliwa to poszła 98km/h ;) i zaraz zgasła ale po przełączeniu kranika na rezerwę pojechałem dalej.Wynika z tego ze za dużo paliwa lub za malo powietrza.Odkręciłem jeszcze o pól obrotu śrubkę od powietrza i nadal jest to samo tylko 80km/h.Moto normalnie chodzi dobrze przyspiesza itp Macie jakieś pomysły?Pzdr
  13. Aby zgasić musisz złączyć przewód zasilający moduł (chyba kolor czarno biały) do masy.
  14. Ja osobiście mechaników mam dość bylem ostatnio u jednego to nie mógł wyregulować wiec zwalił na wydarta przepustnice wymieniłem gaźnik i co?? to samo.Wiec bledną diagnoza mechanika a 60zl poszło się je... Sprawdzę ten króciec.Dodam ze u mnie chyba za dużo ma powietrza bo jak rozpalę z rana odrazu zatkam ręką wlot do filtra powietrza to przez jakieś 3 sek. ma okolo 5 tys a później coś około 3tys i powoli powoli obroty spadają.
  15. Na rozgrzanym silniku po włączeniu ssania gaśnie.Dodam ze mogę ustawić śrubka od przepustnicy ze na zimnym będzie miała małe obroty ale wtedy jak będzie ciepła to mi gaśnie na wolnych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...