Skocz do zawartości

skuter niemcy/holandia


kacper_84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strzaleczka. :) Mam pytanie czy ktos sprowadzal skuter z niemiec lub holandii. Moj dobry niezmotoryzowany kumpel ma kurs do holandii i w drodze powrotnej chcialby sobie przywiesc skuter z ktoregos z w/w krajow. Czy ktos sie orientuje jakie sa dodatkowe koszta ktore trzeba doliczyc do ceny skutera(50 ccm) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chce sprowadzić to niech postara się kupić w Niemczech. Nie wiem dokładnie jak jest w Holandii, ale wszyscy sprowadzający z tamtąd skutery nie są zadowoleni. Większość skuterów nie ma tam tabliczek znamionowych i muszą one zostać nabite w PL, a to się wiąże z dodatkowymi kosztami ;/

Koszt od tłumaczenia do odebrania stałego dowodu rej. skutera sprowadzonego z Niemiec spokojnie zmieści się w 500pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chce sprowadzić to niech postara się kupić w Niemczech.

Ja slyszalem ze im dalej od polskiej granicy, tym taniej, ale skoro sa problemy z tabliczkami to tez jestem za sprowadzeniem z Niemiec. Duzo ludzi z tamtad sprowadza i wszystkie procedury sa juz dobrze znane (tym co sprowadaja). I problemow raczej nie ma.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt od tłumaczenia do odebrania stałego dowodu rej. skutera sprowadzonego z Niemiec spokojnie zmieści się w 500pln.

 

mnie wynioslo 449zl...

 

jezeli chce sprowadzic musi dokladnie przeszukac, bo ponoc nie jets latwo wyrwac taniej jakas maszyne...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chce sprowadzic musi dokladnie przeszukac, bo ponoc nie jets latwo wyrwac taniej jakas maszyne...

 

No nie powiedzialbym :buttrock: Moj kuzynek z niemiec kupil Speedfighta 1 za 100 euro z sprzeglem do wymiany (koles myslal ze do wymiany sa pierscienie i tlok i chcial sie tego pozbyc) a drugi Speedfight byl w czesciach za 50 euro (brakowalo mu gaznika i paru tam owiewek) Wiec jak ma sie szczescie to okazja sie znajdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...