Skocz do zawartości

XII Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Twierdza Boyen, Giżycko. 25-27.VII.08


Rekomendowane odpowiedzi

Witka!

Jak co roku w Giżycku organizowany jest Międzynarodowy Zlot Motocyklowy. Kto w tym roku ma zamiar siętam pojawić? :biggrin:

PS. Plan zlotu zapewne będzie dostępny na stronie grupy VBoyen (www.vboyen.republika.pl), która narazie jest w trakcie przebudowy.

:icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze. :crossy:

 

Dostałem taką informację od kumpla z Giżycka:

 

Cena za wjazd to 60 zł.

W programie 12 Zlotu Motocykli w Twierdzy Boyen:

1. Rejsy statkami,

2. Rajd turystyczny,

3. Wycieczki krajoznawcze,

4. Ognisko,

5. Karaoke,

6. Parada motocyklowa,

7. Koncerty:

- Vincent Fun Frogg,

- Enej,

- Bachor,

- The Wheellers Band,

- Kuśka Brothers.

8. Teatr ognia,

9. Dyskoteka,

10. Atrakcje wodne:

- Motorówki,

- Skutery,

- Rowery, kajaki

11. Konkurencje wspinaczkowe,

12. Zwiedzanie twierdzy z przewodnikiem,

13. Pokaz ASG( Air Soft Gun)

14. Wyjazd na przeprawę terenową,

15. Loty motolotnią.

16. W cenie 6 posiłków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i chciałem się do Ciebie przyłączyć na trasce do Niechorza, gdzieś w okolicach Bydzi, ale chyba też wybiorę Giżycko.

ja i tak lecę z Gdańska, a nie z Warszawy :P i kurczę straszny mam dylemat... a może w piątek do Niechorza, a w sobotę Giżycko? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką rozpiskę:

 

Czwartek

jest dniem dla tych co mają większe ciśnienie na jazdę i nocne Polaków rozmowy - ognisko, kiełbaski i filmy ze zlotów ubiegłych.

 

Piątek

- ruszamy z rajdem motocyklowym,

- wycieczka krajoznawcza,

- rejs statkiem (liczba miejsc ograniczona),

- na godz. 21.00 planowana i na chwile obecną ma się odbyć parada motocyklowa.

- wieczorem zagrają dwa zespoły: Vincent Fun Frogg i Enej., a po nich dyskoteka do białego rana.

 

Sobota

- rano wycieczka motocyklowa,

- konkursy,

- pokaz ASG i Air Soft Gun,

- w piątek lub sobotę przejazdy motorówką lub motorówkami (trwają jeszcze ustalenia),

- po południu rejs statkiem (liczba miejsc ograniczona),

- konkurencje wspinaczkowe,

- zwiedzanie twierdzy z przewodnikiem,

- wyjazd na przeprawę terenową (w formie nagrody),

- prawdopodobnie w formie nagrody a później za odpłatą loty na motolotni,

- wieczorem koncerty Bachor, Whellers Band i Kuśka Brothers, a po nich dyskoteka,

- w międzyczasie teatr ognia i cos dla oka.

 

Cena wjazdu 70zł (tyle samo kierowca i pasażer), w cenie pole namiotowe (liczba miejsc ograniczona, preferowane niewielkie namioty, sześć posiłków, znaczek.

Pokoje w schronisku na Twierdzy (10 osobowe) lub strona internetowa www.mazury.info.pl Między innymi polecam ośrodek Łąbędzi Ostrów w Pięknej Górze k. Giżycka- wylot na Kętrzyn.

 

 

Program może jeszcze ulec drobnym modyfikacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko twierdzy jest ośrodek,mają pokoje i pole namiotowe.Ośrodek jest blisko twierdzy koło mostu obrotowego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest niesamowity. Duża scena, ławeczki jak w amfiteatrze no i polecam koncert Kuśki Brothers - w tamtym roku dali czadu, a potrafią tak ze nogi same do tańca się rwą, a szczena boli ze śmiechu. Kto nie był, nie będzie żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...