Skocz do zawartości

POCHWALCIE SIĘ...


colahondax11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno wielu z was mialo glebe lub wypadek na moto gdzie ucierpialo wasze zdrowie,pochwalcie sie w jakim jestescie stanie i jak odebraliscie zmiany w waszym stanie zdrowia.

Karta rozpoznania ze szpitala po moim ostatnim wypadku:

 

Ostra niewydolnosc oddechowa. Stluczenie obu pluc. Krwiak prawej jamy oplucnej.Zlamanie zeber 1,2,4,5,6,7,8,9,10 po stronie prawej. Wieloodlamowe zlamanie prawej lopatki. Zlamanie wyrostkow poprzecznych kregow L1,L2,L3,L4,L5 . Zlamanie luku kregu L5. Mialem podlaczony drenaz jamy prawej oplucnej...taka rurka wlozona w klate i odsysajaca brudnego krwiaka cos w tym stylu.Paskudnie sie czulem a bol byl tak potezny ze chcialem umrzec...Kroplowek kilka dziennie,5 zastrzykow na dobe i cale masy tabletek...minely 2 miechy od wypadku i dopiero dochodze do siebie,bo w szpitalu tak mnie wyplukalo z witamin przez antybiotyki ze wygladalem jak trup i tak sie czulem.

 

A jak wasz stan zdrowia po wypadku koledzy?

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak w skrócie:

Rozerwanie kolana lewego

rozerwanie uda i podudzia lewego

złamanie uda lewego

miednica się rozeszła

odprysk kłykcia bocznej kości piszczelowej prawej( czy jakoś tak- przez to mam niestabilne kolano i musze nosić stabilizator)

uszkodzenie nerwu strzałkowego

złamanie prawej ręki w łokciu oraz nadgarstku

stłuczenie klatki piersiowe, ileś tam płynu w prawym płucu

uszkodzenie splotu barkowego prawego( nie ruszam prawą łapą)

w sumie 4 operacje( w tym jeden przeszczep nerwów łącznie około 25cm). w sumie ponad 20h na stołach operacyjnych. Od maja do października byłem przykuty do łóżka.

Zastrzyków i kroplówek nawet nie liczyłem

ŁĄczna długość blizn (bez szerokości) spokojnie ponad 100cm

 

 

A wszystko przez shimmy przy 160km/h ...

Edytowane przez Czarek-fighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak w skrócie:

Rozerwanie kolana lewego

rozerwanie uda i podudzia lewego

złamanie uda lewego

miednica się rozeszła

odprysk kłykcia bocznej kości piszczelowej prawej( czy jakoś tak- przez to mam niestabilne kolano i musze nosić stabilizator)

uszkodzenie nerwu strzałkowego

złamanie prawej ręki w łokciu oraz nadgarstku

stłuczenie klatki piersiowe, ileś tam płynu w prawym płucu

uszkodzenie splotu barkowego prawego( nie ruszam prawą łapą)

w sumie 4 operacje( w tym jeden przeszczep nerwów łącznie około 25cm). w sumie ponad 20h na stołach operacyjnych. Od maja do października byłem przykuty do łóżka.

Zastrzyków i kroplówek nawet nie liczyłem

ŁĄczna długość blizn (bez szerokości) spokojnie ponad 100cm

A wszystko przez shimmy przy 160km/h ...

O kur... jezdzisz na moto?

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczny temat, chwalić się obrażeniami... Czy to forum DAWCÓW?

U mnie nic ciekawego, stłuczenie i lekki szlif...

A i dawno temu spiralne złamanie nogi na deskorolce, aż nie chcę sobie o tym wspominać.

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się powyższy temat...,

gleba to nie powód do chwały...

Ale nie musi Ci sie temat podobac a poza tym to nie temat pochwal sie glebą...tylko chce zobaczyc jacy ludzie sa zatwardziali i mimo kalectwa w roznym stopniu nadal jezdza moto...dla nich pełen szacunek.

 

Durny temat, ale ja sobie złamałem paznokieć.

Jak sie polamiesz to moze kiedys zechcesz komus o tym powiedziec na forum...a poki co scinaj paznokcie krocej to nie beda sie lamac.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie musi Ci sie temat podobac a poza tym to nie temat pochwal sie glebą...tylko chce zobaczyc jacy ludzie sa zatwardziali i mimo kalectwa w roznym stopniu nadal jezdza moto...dla nich pełen szacunek.

Jak sie polamiesz to moze kiedys zechcesz komus o tym powiedziec na forum...a poki co scinaj paznokcie krocej to nie beda sie lamac.

 

No fakt..., to nie temat "pochwal się glebą", ale "pochwal się obrażeniami po glebie"...

a jeśli o mnie chodzi to miałem poważną przygodę w życiu i mimo to nie uważam, że mam się czym szczycić...,

napisz lepiej cwaniaku jak do tego doszło...,

ale tak bez kitowania, to wtedy będziemy mogli pogadać...,

moim zdaniem tylko pozerzy szpanują czymś takim...,

liczysz, że uda Ci się jakąś foczkę na to (litość) wychaczyć...

powodzenia życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Temat jak najbardziej ok. Może ktoś wyciągnie wnioski, a to na plus. Ja miałem połamaną stopę, ziobro, obojczyk i stłuczenie potężne. Teraz nie zgina mi się duży palec u stopy, na szczęście tylko tyle niedomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem temat jak najbardziej OK

może ktoś po poczytaniu obudzi się i stwierdzi "nie jesteśmy nieśmiertelni" :rolleyes:

nie chwalisz się glebą tutaj tylko obrażeniami i myślę że tylko ten co jeszcze nie odniósł wypadku może mówić o wyrywaniu foczek (a propos z kąd to wiesz? z autopsji?)

 

pozdro, peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem temat jak najbardziej OK

może ktoś po poczytaniu obudzi się i stwierdzi "nie jesteśmy nieśmiertelni" :rolleyes:

nie chwalisz się glebą tutaj tylko obrażeniami i myślę że tylko ten co jeszcze nie odniósł wypadku może mówić o wyrywaniu foczek (a propos z kąd to wiesz? z autopsji?)

 

pozdro, peace

 

 

drugi wers wypowiedzi oki..., pod tym względem zgadzamy się...

ale reszta :lapad: ..., dzieci w podstawówce też się chwalą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co i jak miałem po wypadku. Pozbierałem się i pojechałem do domku. 5 dni w łóżku, problemy ze wstawaniem z kibla i ok.miesiąca okrutnego bólu przy zmianie biegów bo lewa noga ucierpiała w wypadku. Chyba się zrosło, kość trochę wystaje z na kostce i krzywo chodzę ale jest git.

 

 

Za to smarowanie łańcucha na biegu nie wyszło mi tak jakbym chciał. :banghead: 4 palce zmasakrowane, nocka na pogotowiu bez przeciwbólowych bajerów i wiadomość że mam wrócić za 2 dni na operację bo teraz nie mają czasu. Palec wskazujący - ścięgna zewnętrzne zniszczone 70%, serdeczny 80%, pozostałe jakoś mniej. Trochę poskładane, oczywiście źle i zaniedbana operacja. Kiepska rehabilitacja, 2 palce sprawne częściowo, na wszystkich brak czucia od zewnątrz natomiast zimno np. podczas jazdy moto odczuwam w nich jako okrutny ból aż do nadgarstka.

http://photos.nasza-klasa.pl/2724411/28/ot...fc410b398b.jpeg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby na 4-um powstał dział: "Pogłaszcie mnie po główce"

To zaloz ten dzial i du..tutaj nie zawracaj

 

No fakt..., to nie temat "pochwal się glebą", ale "pochwal się obrażeniami po glebie"...

a jeśli o mnie chodzi to miałem poważną przygodę w życiu i mimo to nie uważam, że mam się czym szczycić...,

napisz lepiej cwaniaku jak do tego doszło...,

ale tak bez kitowania, to wtedy będziemy mogli pogadać...,

moim zdaniem tylko pozerzy szpanują czymś takim...,

liczysz, że uda Ci się jakąś foczkę na to (litość) wychaczyć...

powodzenia życzę...

Ja sie nie uzalam,wyzej wymienilem jaki jest powod zalozenia tematu.Poczytaj konkretniej a nie piej jak kogut tutaj,bo widze ze zadziorny jestes.Bez odbioru.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...