Skocz do zawartości

Zdjęcie

Albania, Grecja 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Savii

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• Forumowicze
  • 221 postów
  • Na FM od: 20 grudzień 2009
  • Motocykl:FJR 1300AS

Napisano pią, 22 lut 2019 - 19:51

Witam

Wstępnie planuje kolejną podróż ;) tym razem do Albanii i Grecji. Termin to druga połowa września. Wyjazd w okresie po sezonowym więc będzie trochę chłodniej i taniej. Czas to 16 dni. Na chwilę obecną jest nas dwóch. Nic więcej na razie nie powiem bo wszystko się dopiero tworzy :icon_question: . W grę wchodzi oczywiście asfalt :crossy: ze względu na sprzęt jakim będziemy się poruszać oraz to, że mocno zastanawiamy się nad dominacją pięknej Grecji :smile: . Oczywiście można pogadać i ustalać coś wspólnie gdyby ktoś był poważnie zainteresowany, myślał podobnie i miał fajne pomysły co do wyprawy. Cenne wskazówki oczywiście mile widziane za co z góry dziękuje :clap: . Czasu jest dużo i nie dużo ale spokojnie można rozpocząć luźną konwersację.

Kontakt do mnie [email protected] lub jak kto woli na forum albo PW.

Szerokości życzę Savii

#2 Savii

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 221 postów

Napisano sob, 09 mar 2019 - 11:09

Witam

Czasu jest jeszcze dużo ale chcę powiedzieć, że mam już prawie komplet. Jadą trzy motocykle i cztery osoby. Ja, kolega oraz kolega z żoną. Może jakaś para się zastanawia, lub samotny jeździec więc zapraszam do kontaktu.

Szerokości życzę.

Savii

#3 gekon

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 37 postów
  • Na FM od: 22 lipiec 2006
  • Motocykl:CBF1000

Napisano nie, 24 mar 2019 - 15:15

Może znajdziesz trochę interesujących informacji.

http://blog.nokeg.cba.pl/?cat=50

Standardowo brakuje dwóch ostatnich dni bo był to powrót w deszczu i smarowanie łańcucha co postój byle tylko wytrwał.

Pozdro na Szweckiej latarni  :cool:

#4 Savii

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 221 postów

Napisano pon, 25 mar 2019 - 20:07

Może znajdziesz trochę interesujących informacji.

http://blog.nokeg.cba.pl/?cat=50

Standardowo brakuje dwóch ostatnich dni bo był to powrót w deszczu i smarowanie łańcucha co postój byle tylko wytrwał.

Pozdro na Szweckiej latarni  :cool:

Część kolego.

Wielkie dzięki Paweł za cenne wskazówki. Relację przeczytałem od A do Z. My trochę bardziej zapuszczamy się na południe a mianowicie w kierunku Grecji. Na razie to nasz punkt pierwszy na liście. Ustalamy co i jak w miarę wolnego czasu ale na pewno Albania wchodzi w grę. Kolega coś wspomniał o Macedonii i Serbii więc zobaczymy. Wyjazd również traktujemy jako mała wakacyjna objazdówka z naciskiem na Grecję. Oczywiście wszystko dopniemy na ostatni guzik, taką mam nadzieje. Słuchaj z relacji wynika, że rezerwowaliście noclegi przez Booking.com a możesz mi powiedzieć czy robiliście to wcześniej czy tak z dnia na dzień… My tym razem chcemy z dnia na dzień rezerwować, może na początku jeden, dwa noclegi w sprawdzonych miejscach a potem na pełnym luzie w końcu będzie Wrzesień. Może zachowałeś gdzieś na swojej liście jakieś fajne noclegi to będę wdzięczny za info…

Przeglądałem również wyjazd na Bułgarię, miło się wspomina, fajnie było co? Nawet siebie tam widziałem. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Savii

#5 Sławo_

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 7 postów
  • Na FM od: 28 luty 2017
  • Motocykl:Suzuki Dl 650

Napisano śro, 27 mar 2019 - 18:26

Cześć! Od wielu lat jeżdżę do i po przepięknej Grecji na dwóch kołach i jest to kraj, gdzie czuję się, jak u siebie - pracowałem tam trochę - i który nie przestaje mnie zachwycać Dwa razy w wakacje wyruszam w dłuższą podróż, a raz trasa musi obowiązkowo przebiegać przez Helladę. Korzystam głównie z pól namiotowych. W drugiej połowie września wciąż jest upalnie, zwłaszcza na południe od Larisy choć czasem możne spaść trochę wody z nieba. Polecam objazd Peloponezu - tam wszędzie jest pięknie. Zresztą, widokowo Grecja zachwyca wszędzie. Myślę, że Wam się spodoba. Jeśli masz jakieś konkretne pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam! PS. Ze względu na ekonomiczną sytuację kraju, infrastruktura drogowa także troszkę podupadła. Świadczą o tym nie tylko wyblakłe linie na drogach...  

#6 Savii

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 221 postów

Napisano sob, 30 mar 2019 - 08:20

Cześć! Od wielu lat jeżdżę do i po przepięknej Grecji na dwóch kołach i jest to kraj, gdzie czuję się, jak u siebie - pracowałem tam trochę - i który nie przestaje mnie zachwycać Dwa razy w wakacje wyruszam w dłuższą podróż, a raz trasa musi obowiązkowo przebiegać przez Helladę. Korzystam głównie z pól namiotowych. W drugiej połowie września wciąż jest upalnie, zwłaszcza na południe od Larisy choć czasem możne spaść trochę wody z nieba. Polecam objazd Peloponezu - tam wszędzie jest pięknie. Zresztą, widokowo Grecja zachwyca wszędzie. Myślę, że Wam się spodoba. Jeśli masz jakieś konkretne pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam! PS. Ze względu na ekonomiczną sytuację kraju, infrastruktura drogowa także troszkę podupadła. Świadczą o tym nie tylko wyblakłe linie na drogach...  

Hej.

Wielkie dzięki Sławo_ . Grecja to nasz priorytet więc na pewno pozwolę sobie jeszcze zasięgnąć od Ciebie praktycznych wskazówek jak mi coś umknie. Na razie jeśli to nie kłopot, może znasz jakieś fajne trasy motocyklowe to podeślij? będę zobowiązany. Czy jechałeś może trasą ze Sparty do Kalamata (droga 82)?, słyszałem, że warto. Czy w Grecji nadal panuje chaos na drogach?

Rozumiem, że korzystając z pól namiotowych miałeś na myśli namiot. My się jeszcze zastanawiamy nad zabraniem tego ekwipunku. Zresztą z kwaterami też nie powinno być najmniejszych problemów we Wrześniu.

Pozdrawiam

Savii

#7 Jacek 12345

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 10 kwiecień 2016
  • Motocykl:Honda VFR 800 Crossrunner

Napisano wto, 14 maj 2019 - 21:31

Witam

Czasu jest jeszcze dużo ale chcę powiedzieć, że mam już prawie komplet. Jadą trzy motocykle i cztery osoby. Ja, kolega oraz kolega z żoną. Może jakaś para się zastanawia, lub samotny jeździec więc zapraszam do kontaktu.

Szerokości życzę.

Savii

Cześć,

Czy lista jest już zamknięta? 

Chętnie się dołączę.

Pozdrawiam

Jacek

#8 Savii

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 221 postów

Napisano śro, 15 maj 2019 - 15:31

Cześć,

Czy lista jest już zamknięta? 

Chętnie się dołączę.

Pozdrawiam

Jacek

Witaj

Jest parę osób które mocno rozważają swój udział ale wiadomo na cztery miesiące przed wyjazdem trudno podjąć decyzję więc jak najbardziej lista jest otwarta.

Pozdrawiam

Savii

Użytkownik Savii edytował ten post śro, 15 maj 2019 - 16:21

#9 Jacek 12345

• Forumowicze
  • 3 postów
  • Na FM od: 10 kwiecień 2016
  • Motocykl:Honda VFR 800 Crossrunner

Napisano czw, 16 maj 2019 - 00:54

Witaj

Jest parę osób które mocno rozważają swój udział ale wiadomo na cztery miesiące przed wyjazdem trudno podjąć decyzję więc jak najbardziej lista jest otwarta.

Pozdrawiam

Savii

Dzięki za informację.

Będę śledził ten wątek.

Pozdrawiam

Jacek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 Forumowiczów, 3 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |