Skocz do zawartości

USA/Kanada wrzesien 2017


Dezerter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wrzesniu przejechalismy w pieciu przez Polnocno Zachodnie stany i Kanade okolo 10 tys km w 18 dni. Sklecam filmiki z naszego wypadu.

 

Czesc 1
Czesc 2
Czesc 3
Czesc 4
Czesc 5
Czesc 6
Czesc 7

 

Moki Dugley caly filmik jazdu z plaskowyzu w Utah.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie jaraja mnie harleje. Mialem, nie moja bajka. Poza tym ludzie co ze mna jechali sa ze strony vtxpolska,pl i lataja na Hondach. Ja mimo ze mieszkam w USA udzielam sie na ich forum i jestem tam adminem. Mam pare sprzetow i chlopaki wypozyczaja je ode mnie duzo taniej niz z jakiejkolwiek wypozyczalni. Mam 3 hondy VTX1800 i Yamahe Stratoliner. Niektorzy wola kupic i objechac USA i potwm zabrac do Polski. Tez im w tym pomagam. zbieram grupe na wrzesien. Mamy 3 wolne miejsca jakby co.

 

https://youtu.be/RIIs8yNLmmE odcinek 11. Widoczki klimaty i miejsca nie do opisania. Utah jest PIEKNE!

Edytowane przez Dezerter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

i ostatni juz odcinek z wyjazdu, Bardzo fajny koniec. 9000km w 18 dni w swietnym towarzystwie.

 

 

 

A tutaj link do calej playlisty z wszystkich odcinkow + vlogow.



Planujemy juz podroz na maj 2019 wycieszka w trasie 17 dni wyjazd w trase 24maj czyli przylot 2-3 dni wczesniej. grupa maksymalnie 18 osob 10 motocykli i samochod techniczny. Jest mozliwosc jazdy tylko autem dla plecaka. May juz 9 osob na 100%. Bedzie tez wyprawa we wrzesniu i jest juz 5 osob chetnych. Jakby co mozecie poczytac o tym na vtxpolska.com lub piszcie na PW.

 

tutaj link do wycieczki z 2015. bylo nas wtedy 23 osoby na 13 moto i 2 auta :biggrin: moje wycieczki roznia sie tym ze moto mozesz wypozyczyc duzo taniej ode mnie lub moge ci pomoc w kupnie i transporcie do Polski.

 

Edytowane przez Dezerter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...