Skocz do zawartości

Weekondowe wypady


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wznawiam cykl weekendowych wypadów :crossy:

W dzisiejszym odcinku fotorelacja z niedzielnego wypadu nad Wisłe , w rolach głównych BMW R 1200 GS i QPA :icon_mrgreen: Ekipa w sqadzie : Kralo z Madlen , Jojo , Maro , Ja i gościnnie Pepe :buttrock:

http://picasaweb.google.pl/Arkadiusxmoto/O...feat=directlink

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wznawiam cykl weekendowych wypadów :crossy:

W dzisiejszym odcinku fotorelacja z niedzielnego wypadu nad Wisłe , w rolach głównych BMW R 1200 GS i QPA :icon_mrgreen: Ekipa w sqadzie : Kralo z Madlen , Jojo , Maro , Ja i gościnnie Pepe :buttrock:

http://picasaweb.google.pl/Arkadiusxmoto/O...feat=directlink

pozdro

 

Prawda że śliczy ten okupowany Gs-ik?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 11.30 wypadam rekreacyjnie do Spały (ok.70km) trasą przez Przytyk powrót w zależności jak czas pozwoli okrężna drogą. O 15, 30 muszę być w domu. Kto chetny zapraszam na lukojl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ktos wybiera sie pozwiedzac okolicw w najblizszy wekkend o ile pogoda pozwoli

Jakim cudem tego zapytania nie widziałem wcześniej:/

 

W każdym razie już po ptakach...wczoraj się wybrałem nad zalew w Domaniowie obczaić sytuację jaka tam panuje;)

 

Jednakże ja jestem ciągle zainteresowany wypadami weekendowymi na ziemię radomską, na razie dosyć krótkie przejażdżki (bo i nasz region nie jest zbyt obszerny;P )

 

Następny weekend jak padać nie będzie tez się gdzieś wybieram

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na tygodniu nie za bardzo mogę.

W soboty i niedzielę owszem :)

Nie wiem czy 12 czerwiec będę miał wolne w pracy ale 13 czy 14 czerwiec wybieram się gdzieś na przejażdżkę

Więc nie ma problemu by za tydzień wyjechać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ma ktos ochotę powłóczyć się w niedzielę po południu :icon_question:

Bo ja mam chcicę, ale dopiero od godz.16 :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...