Skocz do zawartości

PUZZLE BIKE


MARTINEZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o usługę dla kogoś to powiem szczerze ze się jeszcze czegoś takiego nie podjąłem. sam sobie to wiadomo ze bez kosztów.

generalnie wydrukowanie 1m kwadratowego foli kosztuje około 100zł. mówię o foli standardowej. lepszej jakości folie którymi łatwiej oklejać i nie blakną na słońcu i trudniej zetrzeć nadruk są na pewno droższe. oklejanie moto nie było zbyt skomplikowane. najtrudniejsza jest obróbka komputerowa druku , przeniesienie pomysłu na folie a potem na moto i żeby w łączeniach jakoś to wyglądało dlatego puzzle były dobre bo łatew do wykonania :)

 

jeśli chodzi o kask chciał bym jakaś wyjątkowa postać :) może być i wymyślona a może być z kreskówek lub z horroru. najlepiej by miała okulary jakieś wielkie bym folią jak najmniej zasłonił szybę w kasku. szyba w kasku oczywiście będzie ciemna :)

u kogoś na forum w awatarze widziałem coś podobnego co mi się podobało

ale chciał bym coś niepowtarzalnego.

 

tak wyglądał PUZZLE BIKE pod koniec sezonu, mam w planie na ten co będzie znowu coś innego z nim wy myśleć bo kurczak w cieście mi się znudził ;)

http://img233.imageshack.us/img233/5804/12122321am6.jpg

Edytowane przez MARTINEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...