Skocz do zawartości

'Piknik Twardzieli' Lublin 21.06.2008r


lubieimbir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.06.2008r. (sobota) Lotnisko w Radawcu (okolice Lublina) będzie miejscem Ogólnopolskiej Akcji „Wielkie Serce dla Małego Księcia”. Punktem kulminacyjnym będzie próba ustanowienia rekordu Guinness’a polegająca na wyznaczeniu przez motocykle maksymalnie dużego zarysu serca, które następnie zostanie „wypełnione” przez dziesięć balonów z różnych aeroklubów, które wystartują równocześnie.

Tak zbudowane serce, na sygnał organizatorów zacznie „bić” dźwiękiem włączonych silników motocyklowych. „Bijące serce” zostanie sfotografowane z powietrza.

 

Organizatorzy liczą, że zainteresowanie tym przedsięwzięciem wpłynie na powodzenie akcji w wymiarze nie tylko społecznym, ale i materialnym pozwalającym na ukończenie budowy Domu im. Małego Księcia realizowaną przez Hospicjum dla Dzieci w Lublinie.

 

 

PLAN WYGLADA NASTEPUJACO:

 

14:00 Rozpoczęcie imprezy:

-prezentacja motocykli Harley-Davidson, z Polski, Danii, Holandii, Francji oraz z USA. swoja obecność zapowiedzieli również członkowie Klubu Motorów Zabytkowych SOKÓŁ

-KONCERTY: m.in. zespół VOX, Jerry Band

-będzie również można odbyć lot balonem!

 

18:00 - 19:00 nowy rekord Guinessa !!!

zaplanowano również wielkie GRILLOWANIE !!!

 

koniec imprezy przewidziano na godzinę 22:00

 

..te informacje mam ze strony Hospicjum Małego Księcia http://www.hospicjum.lublin.pl/index.php?strona=wiadomosci

 

 

hmm.. a może by tak jeszcze parada ulicami Lublina? ..jak myślicie?

POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja tylko jeden slad zostawilam.. ;) ..

 

..okazuje sie, ze temat sie rozwija.. dynamicznie..

i bardzo dobrze.. wiec niech nie zmyli was data [...] czasami jest tak, ze 10.06.2007 to 21.06.2008:)

..specjalistycznych informacji szukamy tam.. Twardziele..

 

..jezeli komus sie zamarzy by wesprzec organizatorow w dzialaniach piknikowych.. to na stronce hospicjum jest e-mail..

 

pozdros:)

oczywiscie blagania jak najbardziej aktualnie :)

i wlasciwie polaczone z dziekczynieniem.. pozdrawiam administratorow:)

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z Aską.

 

Żeby to miało ręce i nogi to uzgodniliśmy kilka spraw.

 

o godz 14.30 wyjeżdżamy spod Zamku w lublinie - chyba nie muszę pisac gdzie to :crossy:

TA kwestia jest niezmienna - o 14.30 wyjazd - więc warto było by na 14 zameldować sie pod zamkiem.

 

Następna sprawa - żeby rekord był ważny trzeba będzie sie zarejestrować - karty rejestracyjne i identyfikatory jednocześnie, będą do odebrania pod zamkiem, na lotnisku w Radawcu i u mnie i Aśki (chyba tez w rajdersie na 3 maja )

Kto jest z lubartowa i okolic i może odebrać u mnie niech sie zgłosi , dzięki temu zaoszczędzimy czasu i unikniemy zamieszania na podzamczu.

 

Co do wyjazdu z samego lubartowa to o 13.15 wszyscy są najpóźniej na zajeździe z helikopterem na wylocie z lubartowa w stronę do lublina.

 

Jeżeli ktoś jedzie z radzynia, miedzyrzeca idt - ogólnie z północy i leci przez lubartów to niech dołącza do nas.

 

Co do darów dla hospicjum składek to nie wiemy dokładnie, ale jak coś się wyjaśni to napisze jeszcze.

 

Jeżeli macie pytania to dzwońcie do mnie, Aśki nie męczcie bo ma już dużo na głowie :P

 

Mój nr - 669 821 932

 

P.S. Karty rejestracyjne będą do odbioru od środy ( jutro dostane je dopiero wieczorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...