Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga.

Czy ktoś morze poinformować AdamaFilipa o tym że nie wiem jaki nick mam umieścić na koszulce jego żonki. :notworthy: :icon_evil: :banghead:

 

Kto się nie wpisał ten gapa.

Dla przypomnienia cennik raz jeszcze:

Męska i damska 30,50 zł.

Długi rękaw męska 33,38 zł

Długi rękaw damska 35,90 zł

74 1090 1753 0000 0000 7402 0528 proszę podać nick przy tytule przelewu.

http://picasaweb.google.pl/MarcinJesus/NARYBK02#

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie "burzliwych dyskusji", to jak dla mnie całkiem spokojnie było...

A faktycznie każdy powinien mieć w sobie trochę autokrytyki nie wspominając o poszanowaniu czyjegoś zdania i poglądów. Jeżeli w jakiejkolwiek wypowiedzi zauważyłeś u mnie i u AdBara tego brak, to zapewniam Cię, że mamy to obaj. Ja mówiąc za siebie, dodam do tej dysputy jeszcze tyle, że jak na takiego świeżaka (2 sezon dopiero) to w ogóle sam się sobie dziwie że się wypowiadam :icon_razz:

Ale jak to w życiu, każdy swoje zdanie ma a nawet powiem więcej, że współczuję tym co własnego zdania nie mają :eek:

 

Twoje poglądy, wcale nie są złe. Nikt nie kwestionuje tego, że można się nauczyć na zasadzie prób i błędów oraz czytając podręczniki o brać to na własny rozum. Ale do tego trzeba być jeszcze zdolnym. Najwyraźniej Ja i AdBar nie jesteśmy tak zdolni jak Ty - i piszę to całkiem poważnie i serio, proszę się tu żadnych podtekstów nie dopatrywać.

 

To tyle ode mnie k woli zakończenia tematu, który nie pasuje chyba do tego wątku :)

 

Wyjazd na tor - sądzę że kilku chętnych by się znalazło. Warto pomyśleć na przyszły sezon. W Radomiu znam Tanie ale porządne Hotele, gdzie można by jeszcze ognisko małe zrobić.

 

Pozdrawiam.

Cielak

 

Staryy no teraz to wyszły z tego jakieś skrajne sytuację...myślałem,ze już temat zakończylismy :buttrock: ...nigdzie nie pisałem,ze jestem jakiś zdolny,nie popadałem w samo zachwyt,bo do takich ludzi nie należe !! Ani razu nie wypowiedziałem takiego słowa więc proszę mi tu nie wyciągać takich słów :banghead: :lalag: To może oceniać kto inny a nie ja wręcz poczułem się MEGA niezręcznie jak wypisałes to takimi słowami (niby zwykłe słowa,a mocne..kurde co tu gadac wywaliłes na mnie cały syf:):)pacyfikacja totalna :D:D)....nie napisałem tez o tym ze nie macie w sobie krytycyzmu i takie tam bleble :eek: Więc wyluzujmy bo teraz się zaczęło robić niestety złośliwie...i Wyszło na to, ze ja nie mam poszanowania do innych wypowiedzi...otóż mogę powiedzieć ,że wyciągnąłem z tego przydatne wnioski, które na pewno coś wniosły do mojej jazdy i aby się podszkolić zapiszę się na jazdy doszkalające:D Wtedy będziemy mogli wrócic do tej dyskusji jak już będe po kursie (a i wtedy tez już nie będe zdolny bo nie dojde do tego sam tak??) na pewno to w przyszłym sezonie wykorzystam..

 

 

 

Pozdro :)

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OO Zulus widzę,że byłeś u mnie w Czersku (cos masz farta do mnie...najpierw grill a pozniej czersk:D:D),jak się Zamek podobał??a jak się w ogóle wycieczka udała??:lalag: szkoda,ze się nie spotkalismy jak szedłem do sklepu po bułki.Następnym razem pojade po bułki motocyklem to moze kogos spotkam hehehe :biggrin: :icon_biggrin: szkoda,ze ja nie mogłem pojezdzic dzisiaj :crossy:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie wpadliście na Aluzyjną po środowej rybce. Słyszałam Was i wybiegłam na balkon a tu ... nic:(! Żal i smutek. To, ze nie było Rafała Was nie usprawiedliwia! Poprawcie się chłopaki:). Szczególnie Roberto i Teosik ... juz nie ma co obiecywać tylko trzeba wpaść. Marinka w przyszły weekend wpadasz na babski wieczór do mnie. Pretekst? Miska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie wpadliście na Aluzyjną po środowej rybce. Słyszałam Was i wybiegłam na balkon a tu ... nic:(! Żal i smutek. To, ze nie było Rafała Was nie usprawiedliwia! Poprawcie się chłopaki:). Szczególnie Roberto i Teosik ... juz nie ma co obiecywać tylko trzeba wpaść. Marinka w przyszły weekend wpadasz na babski wieczór do mnie. Pretekst? Miska!

Ja zakładam peruke imitującą długie włosy i tez wpadam na winko hhaahahah :icon_razz: :icon_mrgreen:

A moze zrobimy sobotnią rybke do Ewki i Rafała?? :biggrin: :lalag: :lalag:

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO Zulus widzę,że byłeś u mnie w Czersku (cos masz farta do mnie...najpierw grill a pozniej czersk:D:D),jak się Zamek podobał??a jak się w ogóle wycieczka udała??:crossy: szkoda,ze się nie spotkalismy jak szedłem do sklepu po bułki.Następnym razem pojade po bułki motocyklem to moze kogos spotkam hehehe :icon_eek: :biggrin: szkoda,ze ja nie mogłem pojezdzic dzisiaj :flesje:

Pozdrawiam

 

 

Zamek pierwsza klasa - a jakie zakwasy mam po tych schodach basztowych :)

Wypad, pomimo że only 120km bardzo się udał. Słoneczko, suchy 19st asfalcik - mniodzio :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staryy no teraz to wyszły z tego jakieś skrajne sytuację...myślałem,ze już temat zakończylismy :) ...nigdzie nie pisałem,ze jestem jakiś zdolny,nie popadałem w samo zachwyt,bo do takich ludzi nie należe !!

 

Ale Barthezzz1! Po co to tłumaczenie się i nerwy?

Zbyt pochopne wnioski wyciągasz! Tak jak pisałem wcześniej to było zupełnie szczere i bez żadnych podtekstów. Ba! Nawet był to komplement, więc spokojnie. Nikt tu Cię o nic takiego nie pomawia!

Źle to zinterpretowałeś.

 

Kurde mam nadzieję że się nie obrazisz teraz na mnie, bo normalnie teraz to i mi jest głupio :icon_eek:

 

Tak czy owak, dyskusyja dla mnie była fajna. A co do doszkalania, to ja już chyba odstawię to na początek przyszłego sezonu. Coś nam się zimnawo robi i czas chyba na PKP się przestawić, bo samochodem nie mam zamiaru stać ponad 1,5h w korkach :bigrazz:

 

Barthezzz1, pozdrawiam Cię serdecznie (braciszka i jego Panią również) i mam nadzieję, że uda nam się w przyszłym sezonie ten wypad na jakiś tor zrobić :biggrin:

 

Pozdrawiam.

Cielak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam peruke imitującą długie włosy i tez wpadam na winko hhaahahah :biggrin: :biggrin:

A moze zrobimy sobotnią rybke do Ewki i Rafała?? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Jest tylko mały problem. Nie będzie Rafała :biggrin: Zostaję sama jak ten palec :lapad: Mozemy ponegocjować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...