Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zapowiada się wyjątkowa impra Bartasarte, czy możemy liczyć na Ciebie w kwestii filmu? Eeeee... co tam Ty... Jesteś tylko szoferem... :) Chodziło mi raczej o Twoją operatorkę kamery :biggrin:

No! Sorry zapomniałem, jesteś jeszcze panem montażystą :cool: ;)

 

Bachor! Kawalerów i nie kawalerów u nas pod dostatkiem. Zapuściłaś temat to zaraz się rzucą... :biggrin: a jak nie to spoko dzwoń - Marina ma namiar do mnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja! Ja! Ja też chcę! Właśnie wróciliśmy spod Wrocławia (ehe, 150km od...), stąd zgłoszenie na ostatnią chwilę. Z mamą problemu nie ma, ale ja nadal szukam kawalera lub kawalerki coby bezczelnie się podczepić na plecak...

 

Niewiasto, jam ci z bemowa, jak ci pasuje to mogę być twoim rycerzem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda będzie to i GNIDA będą co wy na to??

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiasto, jam ci z bemowa, jak ci pasuje to mogę być twoim rycerzem :(

Hahaha dobre! :banghead:

Jak tak dalej pójdzie Bachor to poznasz/zaliczysz wszystkie nasze sprzęty - co by to nie miało znaczyć... :flesje:

MarKov znowu zdrajcą chcesz zostać??? :wink: Nie pękaj! Ja mam mały remoncik i poprostu powiedziałem, że pokój sam się pomaluje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobre! :wink:

Jak tak dalej pójdzie Bachor to poznasz/zaliczysz wszystkie nasze sprzęty - co by to nie miało znaczyć... :flesje:

 

I o to chodzi :D co by to nie miało znaczyć, rzecz jasna ;) no przecież muszę się pooswajać, popróbować i rozeznać teren zanim sama się zabiorę za motorowanie.

 

Zacny rycerzu, jeśli pogoda dopisze, powiedz tylko gdzie i o której! Nie mam ani wieży, ani smoka, ani warkocza ale będę bardzo po królewsku wdzięczna za przejażdżkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że TOWARZYSTWO jest tak napalone ogniskowo i kiełbaskowo, że nawet zamiecie śnieżne nie zatrzymają grupy "rybka?" na dzisiejszą kiełbaskę ( a to przecież tylko Kiełbasa - produkt spożywczy, którego nazwa polska (słowiańska) pochodzi z języka węgierskiego (org. kolbász - źródło wiki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... za polowe twoje porcji kielbasy dam sie namowic :P

jak tylko pogoda pozwoli bo na razie jest, jakby to rzec, kijowo

Wróce do linku który zapodał MarKov

wszystko pod kontrolą i zgodnie z planem :clap: http://umold.meteo.pl/java/mgram.php?x=19&...0&ver=&ikonka=0

 

W ramach ceny ogniska przysługuje 100 gr kiełby na łeb

Bartasarte przysługuje Ci zatem 50 gr mojej "rybiej" kiełbasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklinanie pogody powoli przynosi skutki ... miejmy nadzieje ze jakos obeschnie to wszystko ...

 

wiec trzymam kciuki oby tak dalej ...

 

no i do zobaczenia 17:30-45 pod torwarem, ustawiajacie od razu tak motocykle by sie ich wiecje zmiescili :icon_mrgreen:

 

A co do grupy z Legionowa to czy bedzie czekała na Neste ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...