Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jeden dzień nawaliliście postów na 3 strony, i nawet się jeszcze nie zorganizowaliście.

...

"...nad wszystkim czuwa Gospodarz Domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu..." :icon_razz:

Środowa rybka jest przygotowana... Wszystko jest pod kontrolą :biggrin:

Wystarczy tylko uważnie śledzić temat, czytać ze zrozumieniem i stawić się na starcie :biggrin:

Nawet miejsce zbiórki można sobie wybrać :cool: ...

 

Pozdrawiam i zapraszam,

Kierownik Imprezy :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barthezzz cos slabo sie starasz.

Ja dzisiaj podpisalem umowe i jutro odbieram nowego sprzeta.

Bede mial okazje pochwalic sie nim na najblizszej rybce :biggrin:

NO wiem.... Juz bym chciał przyjechac na nowym moto,ale jeszcze go nie mam i nie wiem czy będe miał jak na rybke przyjechac w ogole.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja rozwiążę problem katamaranu i z żalem, przykrości i łzami w oczach ogłaszam, że jednak się nie wybiorę na rybkę jutro... ale jak tylko przygotuję szkice to prześlę Jesusowi do oceny, komentarzy i ewentualnej publikacji.

 

bawcie się dobrze :wink: a ja już się nieśmiało wychylam na następną rybkę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zdążę ani na torwar ani na BP, ale może uda mi się dojechać później, w związku z tym pytanko: gdzie dokładnie jest ten "Przystanek Tarchomin" ?

Skręcasz przy gminie z Modlińskiej w lewo, jedziesz cały czas prosto aż zobaczysz pętle autobusową zaq pętlą przed zakrętem skręcasz w lewo i jedziesz aż do wału a tam knajpa i my.

 

Byłem dziś obadać knajpkę i przygotowane już jest wszystko do naszego najazdu.

Jutro ma nie padać a więc do zobaczenia

 

Robert vel Teosik, Tofik itp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Jeszcze nie bywałem z Wami na rybce, a jutro jeszcze urlop obowiazuje więc . . . jeśli nie macie nic przeciwko to dołączam:)

Zulus, widzę że mieszkamy kilka km od siebie, może się stykniemy w Mysadle lub Dąbrówce- jeśli lecisz z domu ?

 

Widzę problem z miejscówą dla Bachora- jakby coś, u mnie wolne :icon_biggrin:

 

PS

Gdybyś chciała jechać, to daj znać gdzie mam podskoczyć po Ciebie, jeśli nie dasz rady stawić się pod Torwarem :icon_biggrin: Dla mnie żaden problem- skąd tylko chcesz :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Zulus, widzę że mieszkamy kilka km od siebie, może się stykniemy w Mysadle lub Dąbrówce- jeśli lecisz z domu ?

 

 

Dokładnie to N.Iwiczna ale lecę z pracy o 17.01 z pod Goosportu/Tesko przy Puławskiej więc jak byś przejeżdżał koło mnie to możemy się styknąć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia parafialne :cool:

 

W związku z pytaniami o położenie miejsca na dzisiejszą rybkę, oraz dla tych, którzy chcieliby tam dotrzeć bez zbiórki na Torwarze czy BP, podaję lokalizację na mapie:

http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=p...8,0.026436&z=15

 

R. :crossy:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...