Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A temu, że to jest właśnie fajne, że nikt nic nie musi :lalag:

Stanowimy nieformalną, otwartą grupę i można polatać nie koniecznie utożsamiając się z "rybkowiczami"

Zresztą... widać to po rodzajach motocykli jakimi razem latamy, a właściwie to rodzaje są dwa:

z plecaczkiem i bez plecaczka :P :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec koło połowy wrzesnia jak zakupie moto obowiazkowo melduje sie na "rybce" :P Stawiam przy okazji wszystkim...................po faworku :smile: :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieee hola, hola... To że nie musisz się wkupywać to oczywiste, ale opicia :wink: nowego sprzęta to Ci nie darujemy... :icon_evil: :banghead:

 

Dobra dobra powiedzialem ze postawie wszystkim po...............faworku :wink: :evil: :icon_eek:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne :notworthy:

 

Z przykrością zawiadamiam, że tym razem nie będę mógł wybrać się na rybkę.

Niestety w tą środę mam sprawy służbowe na wyjeździe... delegacja w Polskę znaczy się :banghead:

 

Życzę wszystkim udanego wypadu...

R.

 

P.S. Jak ja nie lubię poniedziałków...

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i że niby zajebisty wypad miałby ominąć naszego kierownika? :biggrin:

To może na sobotę przeflancujemy tą środę?

 

 

W sobote tez mi lepiej pasuje . mój plecaczek tak jak Roberto ma wyjazd służbowy i do roboty jedziemy samochodem więc sam nie dam rady jechać moto na rybkę. Pewnie bardzo by się ucieszyła z sobotniego wyjazdu. Może ci co nie mogą w środę polecą gdzieś w sobotę. Ja ( my) jesteśmy za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech w tym tygodniu rybka też nie dla mnie :biggrin:

W sobotę mam ostatnią poprawkę na studiach ... jeśli nie zalicze to będę musiał studiować semestr dłużej co mi się nie uśmiecha :D

 

w związku z tą poprawką sobotnie latanie dla mnie też odpada :wink:

ale w niedziele .... :wink:

 

pzdr i do nast rybki

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienienie... od rybki to sa srody, w sobote mozna ustawic inne latanie, przeciez jedno nie koliduje z drugim.

 

Zawsze mozna z Robertem pojechac w delegacje :flesje:

Świete słowa - od "rybki" są środy.

Sam nie mam pomysła, bo wszędzie blisko już byliśmy, ale moze ktoś ....

Tym razem dam radę, bo ostatnio tylko mi sie zdawało, ze dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...