Skocz do zawartości

Zdobyłem kopalnię wiedzy i przykładów..


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Zdobyłem kopalnię wiedzy i pomysłów. A stąło się to tak że z nudów przeglądałem co ludzie sprzedają na ebay.uk i pośród XVII-wiecznych porcelanek za 1GBP, dmuchanych lalek i innych dziwadeł spotkałem aukcję sprzedaży magazynu Back Street Heroes - cały rocznik 99 a żadnych ofert na aukcji. Kupiłem to za 1GBP a gość pisze mi że ma więcej tego i jak chce to odda za bezcen bo chce się tego pozbyć. Ale był problem z przesyłką bo to ciężkie wszytko i pewnie ze 50GBP bym wtopił na przesyłkę. Koleś mówi ze pracuje koło Londynu i możemy się zgadać tam to podwiezie to a ja odbiorę. Przy okazji wziął wszytko co miał - Easy Rider, America V-Twin, AWOL itd. W sumie razem 114 gazet. Zajmowały pół bagażnika w jego Saab`ie 900. Cudem zmieściłem to do mega-kufra na firmowym moto. Moto zrobiło się ciężkie i waliło się w zakręty jak wracałem. Buhaha. Za wszytko dałem 10GBP no i 5 za paliwko na dojazd. Normalnie tak się cieszę że musiałem napisać. w tych magazynach są setki chopperów, customów, dragów i innych bajerów. Włącznie z poradnikami jak budować ramy itd. Do końca życia chyba tego nie przeczytam.

 

Najlepszy jest BSH - super sprzęty, super jakość gazety i tych mam najwięcej.Kilka roczników. Wow. Teraz chyba muszę wziąć z miesiąc wolnego w pracy żeby poczytać. Miałem problem wnieść ten zestaw na piętro takie ciężkie. Zapewne jak znajdę w nich coś ciekawego to zapodam skany czy coś.

 

BSH- http://www.backstreetheroes.com/

 

pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Z wrażenia nie wiem za co zlapać. Wziąłem 2 z góry i na syzbko przejrzałem bo dostaję oczopląsu od tych magazynów i nie mgoę sie skupić na czytaniu. Bedę musiał chyba oglądac po kolei i od razu oznaczać karteczkami co gdzie fajnego jest bo później nie znadję. :icon_rolleyes:

 

PS. A traję też są dość często, nawet z silnikami V8 które wyglądają jak powóz Szatana z wielką karocą na tyle. Buhaha.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4umowicze lubiący indywidualizm liczą na to , że Kolega qurim ma dobry skaner, a jego nowozakupiony materiał prasowy nosi co najwyżej niewielkie ślady użytkowania (przeglądania) , proponuję także z tego powodu nie zaniedbywać swej Kobiety gdyż nie chcemy by owy łup który Kolega sprytnie przechwycił na ebay`u wylądował w czeluściach kominka i spłonął w jego ogniach piekielnych. Pzdr :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Spoko. Żonka sama chętnie je ogląda. Czasem mówi "Ej, Kup mi taki motorek. Podoba mnie się" ja lukam na foto które ona pokazuje a tam czysty pro-street na silniku RevTech 124cu.i. Buhahaa. Sam bym se kupił taki, chociażby w skali 1:10. :rolleyes:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ale szczęscie odnalezc takie gazety w zbiorach kolekcjonerskich super sprawa kurcze:) jest cos moze o budowie ramy takiej na silnik od emw, lub nsu 250 bo mam taki piecyk i wiele częsci , przodow, koł:wink: i chcem stworzyc jakiegos kosmicznego przecinaka:) jak miałbys jakies dane jak zbudowac takie cos to prosiłbym o jakies skany na [email protected] z gory serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee. Takich sprzętów to w życiu nie widzieli w UK. Ale tu często budują na bazie BSA, Triumph, Norton itd.

Narazie nie bardzo mam czas zajrzeć dokładnie ale w ostatnich numerach co miesiąc był dział "shed Head" gdzie krok po kroku było opisane i pokazane jak ze zwyklego moto (chyba Kawa GT550) zrobic oldskoolowego choppera. Zajrzę w sobotę bo już nie mogę sie doczekać oglądania tych gazet.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...