Skocz do zawartości

nierowne spalanie


Pavello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witaj Zyjo

mialem duze problemy z tymi gaznikami ale teraz chyba" jestem w domu"

tzn . kombinacji bylo mnostwo , ale po kolei iglice w tych gaznikach maja 5 naciec , czyli mozesz ustawic je

na 5 roznych pozoimach pobierania paliwa dysza glowna . Fabryczna dysza ma oznaczenie 190 ,czyli 1,9 mm

otwor . Ja zrobilem eksperyment i zalozylem dysze 135 ( bo takie mialem w innych gaznikach ) i jest po prostu " malina " ( mam nadzieje ze tak juz bedzie - tfu , tfu zeby nie zapeszyc ) iglice ustawilem na trzecim zabku od dolu i swieczki sa czysciutkie , moto chodzi ladnie i spalanie jest ok. Jeszcze nie sprawdzalem zuzycia benzyny , ale juz widze ze w porownaniu z tym co bylo jest o niebo lepsze . Gazniki mam ustawione

na zegarach podcisnieniowych bardzo rowno i na wolnych i na srednich obrotach. polecam takie regulowanie

oba gazniki mam " sprzezone ze soba podcisnieniowo , ( patrz " ruskie turbo " ) na te upaly zmienilem swiece na troche " zimniejsze " i jest ok. A tak przy okazji to bardzo latwo te gazniki sie reguluje . wazna jest tez regulacja na linkach , aby przepustnice podnosily sie jednoczesnie . jezeli masz jeszcze jakies pytania to b. chetnie pogadam z Toba na inne " kaśkowe " tematy bo cholernie lubie ten moj " kaśkowóz"i mysle ze napewno Twoje doswiadczenie podpowie mi inne ciekawe rzeczy . Zycze Ci powodzenia z gaznikami K -68 bo naprawde sa b. proste w obsludze . Pavello :wink: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz mi czy jestem na dobrej drodze jeżeli chodzi o podnoszenie iglicy w przepustnicy, czyli trza wykręcić tą śrubę w środku przepustnicy?

 

Witaj zyjo . regulacja wysokosci iglicy jest dziecinnie prosta ,kolejnosc jest nastepujaca:

 

1 ) rozlaczasz linki gazu i masz przepustnice luzem

2) odkrecasz sruby kontrujace iglice i wyciagasz iglice

3) zdejmujesz zawleczke z iglicy i zakladasz na odpowiedni " zabek "

4) wkladasz iglice z powrotem , kontrujesz sruba

5) zakladasz linki gazu , wkladasz calosc w korkus gaznika i gotowe

6) regulujesz luz linek a potem gazniki

Powodzenia .Pavello :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...