Skocz do zawartości

Dni Suzuki 2008


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wyszła całkiem ciekawa imprezka... okrążenia leciały jedno za drugim, z przerwami na tankowanie i jedzenie :buttrock: Catering całkiem niezły, chociaż wpadką wg. mnie była ta zupa "bez smaku" ;) A te archaiczne domki letniskowe... ooo :clap: Co do samego toru to nie jest tragicznie, chociaż w kilku miejscach robi się nieciekawie i można złapać niezłą shime. Brakuje też stref bezpieczeństwa. No ale nie ma co narzekać, wrażenie ogólne jak najbardziej pozytywne, niech żałują wszyscy ci którzy nie byli i ci co nie mają Suzuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, czy to w ogóle możliwe na "cywilnych " motorkach :icon_twisted:

 

PZDR

Tomek

z tym, że my nie byliśmy na "cywilnych" motorkach. A w dodatku nie przyjechaliśmy na motorach, tylko wieźliśmy je samochodem. Więc nie wiem z kąd takie domysły.

No a "kolega" na czym był ? hmm ? Osobiście nie jeździłam tylko znajomi. Pisze, że impreza udana była a co... coś sie nie podobało, że jakieś takie ironiczne komentarze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym, że my nie byliśmy na "cywilnych" motorkach. A w dodatku nie przyjechaliśmy na motorach, tylko wieźliśmy je samochodem. Więc nie wiem z kąd takie domysły.

No a "kolega" na czym był ? hmm ? Osobiście nie jeździłam tylko znajomi. Pisze, że impreza udana była a co... coś sie nie podobało, że jakieś takie ironiczne komentarze ?

 

 

a czy ja pisałem, że impreza nie była udana... Owszem była i to kapitalna, nie rozumiem tego zadęcia.

Jeśli o mnie chodzi to byłem na takim starutkim SRADziku i o dziwo dowiózł mnie w obie strony, a i na torze dawał radę :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...