Skocz do zawartości

II Sulechowski Zlot Miłośników Motocykli


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na krótkim pobycie w Karpaczu, bo jak niektórym wiadomo przeprowadzam się w lubuskie... a integrując się z nowym otoczeniem i województwem zapraszam Wszystkich Chętnych na:

 

Sulechowski Dom Kultury zaprasza do udziału w II Sulechowskim Zlocie Miłośników Motocykli, który odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2008 r. Miasteczko zlotu - boisko przy sali sportowej Zawiszy.

W programie:

06.06.2008 (Piątek)

 

* 15:00 - organizacja miasteczka motocyklowego na boisku LO (wjazd od Al. Wielkopolskiej)

* 17:00 - przyjazd uczestników do Sulechowa

* 20:00-23:00 - powitanie, spotkanie integracyjne

 

07.06.2008 (Sobota)

 

* 9:00 - śniadanie

* 10:00 - wyjazd zorganizowanych grup motocyklowych do Muzeum Wojskowego w Drzonowie i Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień

* 13:00 - DJ

* 15:00 - Zespół Odkrywców Nieodkrytych Lądów

* 16:30 - parada grupy motocyklowej głównymi ulicami miasta i przejazd do portu rzecznego w Cigacicach

* 18:00 - pokazy na Placu Ratuszowym, konkurencje zręcznościowe: wolna jazda, slalom na czas, podnoszenie beczki z piwem, wybór 10 najładniejszych motocykli

* 20:00 - zespół 5 Rano, prezentacja 10 motocykli w Amfiteatrze SDK i wybór najładniejszego

* 21:30 - zespół Party Tour - gwiazda muzyki country

* 22:30 - DJ

 

08.06.08 (Niedziela)

 

* 10:00 - śniadanie

* 11:00 - uroczysta Msza Święta - poświęcenie motocykli

* 12:00 - zakończenie zlotu

 

Informacje na temat imprez i kolportarz biletów:

Sulechowski Dom Kultury, Al. Wielkopolska 3, tel 068 385 22 14

Potwierdzenie udziału do dnia 30 maja 2008 pod numerem telefonu 068 385 22 14

 

Pozdrawiam i byc może do zobaczenia z niektórymi z Was!!! Szerokości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jestes nowa,ale bez obrazy...po co dwa takie same...tematy??Wystarczy jeden.... :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jestes nowa,ale bez obrazy...po co dwa takie same...tematy??Wystarczy jeden.... :biggrin:

wow...faktycznie, możeś Ty i Wariat ale plusy za spostrzegawczość, ale to Klaudiusz mnie tak zakręcił, bo wpisałam program w powitalni...biję się w piersi, no cóż chyba początki sklerozy, albo trzeba zwolnić życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...faktycznie, możeś Ty i Wariat ale plusy za spostrzegawczość, ale to Klaudiusz mnie tak zakręcił, bo wpisałam program w powitalni...biję się w piersi, no cóż chyba początki sklerozy, albo trzeba zwolnić życie...

 

Widzę, że brak zainteresowania. A żałujcie, bo Sulechów to piękne miasto. A drogi w lubuskim mniej dziurawe jak w innych województwach. Atrakcją mogą być też przeprawy promowe, bo w niektórych miejscowościach nie ma mostów przez Odrę.

Pozdrawiam i szerokości.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...