Skocz do zawartości

Mam 42 lat , 60 kg ,176 w i 20 tys. jaki chooper wybrac????


krzysiekbx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka ze jestem rozdarty miedzy enduro a chopper po tylu latach sprzet jest calkiem inny a i moj wiek jest tez inny.Napewno nie zalezy mi na predkosci, sprzet musi byc wygodny i nie zawodny. Plastik odpada calkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem ogladac Trampka ale nim w dwoje ciezko wyskoczyc do Europy.Sorry za ostatniego posta ale sezon w naszym kraju jest cieniutki .

Co Ty gadasz? Trampek nie nadaje sie do wojazy?? No to nie wiem jakim cudem razem z kumplem, Ja na Super Tenere, a kolega na Transalpie i razem z pasazerami zjezdzilismy pol europy... Najdluzszy wypad jaki zrobilismy to Ateny w Grecji. Bede musial kumplowi powiedziec ze jego sprzet jednak nie nadawal sie do takiej trasy (chyba mnie smiechem zabije) <rotfl> :lalag:

Jesli Trap jest za maly to Afrika albo Super Tenere, wzglednie R1150 GS sa wieksze.

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiekbx - przy wyborze marki i modelu choppera/cruisera kieruj się wyłącznie optyką, kup to co się Tobie podoba. Przy swoim budżecie i planach na dalsze trasy we dwoje kupuj maszynę z dwoma tarczami z przodu i jedną z tyłu. Ja oczywiście polecam Drag Stara 1100. Za 2dychy kupisz bez problemu z 8-9 latka. Ewentualnie Shadow 1100, byle 5-cio biegowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orange rider-dzieki kazda wskazowka jest cenna.Masz racje dwie tarcze z przodu to podstawa.Kupic cos nie jest sztuka,sztuka jest kupic sprzet odpowiedni i oczywiscie sprawny.Jesli chodzi o Trampka to nadaje sie do wojazy ale dwie osoby , bagaz i 44KW to odrobine malo.Tak mysle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz podróżować to ja bym brał właśnie jakiegoś turystyka/enduro. Mi się cholernie podoba v-strom 600 (czy tam 650 nie pamietam), v-strom1000 i varadero1000 też niczego sobie. Fajne maszynki na prawdę.

 

Co do chopperów to w sumie nie jestem przekonany, brat mial marudera 800 i powiem szczerze że jeździłem z nim dużo jako pasażer i nie było za wygodnie mimo tego ze z tylu miał oparcie. Może jak masz okazje to przejedź się danym typem motoru żebyś potem nie żałował ("a jednak mogłem kupić coś innego"). pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zdecydować jaki styl wybierasz ..choper-cruiser,enduro,czy scigacze, itp. najlepiej jakbyś się przejechał każdym..... za 20tyś można coś wybrać...ja wybrałem cruisery jeżdżę hondą schadow 750 lubię ten styl..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mądrego do tematu nie dorzucę ale tak jak powiedzieli koledzy, z chopów można wybierać bez zastanowienia nad wielkością silnika, nawet tysiące są tolerancyjne dla świeżaków. A co do turysty mam na sprzedaż Kawasaki Zephyra 1100 z kompletem stelaży i kufrów Hepcko Becker a to turysta jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na [email protected] ..... choc dzis testowalem podobny sprzecik i ....ciezar jak dla mnie. Mysle ze takie problemy z wyborem sprzetu weryfikuje wizyta w komisie{300 km by odwiedzic 3 komisy} by testowac kilkanascie motorkow. Teraz wiem co zkreslic z listy wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...