Skocz do zawartości

XVS 650 ściąga


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szanownych kolegów i Bardzo proszę o poradę bo już mi ręce opadają i mam dość jazdy motorkiem ale do rzeczy , jakieś dwa latka temu kupiłem Yamahę XVS 650 drag star i na początku wszystko wydawało się Oki ale teraz mam problemy z którymi nie mogę sobie dać rady . Od jakiegoś czasu zauważyłem że podczas jazdy górna półka zdaje się być skręcona w prawo przy powolnej jeździe po puszczeniu kierownicy moto skręca w prawo albo podczas postoju np. na czerwonym kiedy na nim siedzę i kołysze nim kierownica momentalne skręca w prawo , ale to nie wszystko natomiast przy większej prędkości po puszczeniu kierownicy moto ściąga na lewo !! wiem że to śmieszne . W tym roku zawiozłem go do Bielska na diagnostykę dostałem wydruk , rama prosta lagi proste tylne zawieszenie proste i słowa fachowca „z punktu widzenia geometrii ten motor nie ma prawa jeździć krzywo” wymieniłem przednią oponę i dalej to samo i to nie jest tylko moja opinia bo dałem na karniaka innym kumplom i każdy stwierdził to samo POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli moto proste, przyczyną mogą być walnięte łożyska główki ramy, trzymanie zacisku hamulcowego, żle ustawione tylne koło, krzywo skręcona półka. Jeżeli ściąga w lewo i prawo stawiałbym na łożyska główki ramy. Chyba tyle, jak sprawdzić poszukaj na forum.

 

Pzdr.

Edytowane przez jacek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...