Skocz do zawartości

Shadow VT750C


noise of death
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem, ze sa dwie wersje tego motocykla z lat '80, jedna ma silnik malowany na czarno, druga ma niemalowany. Wydaje mi sie ze roznia se te modele rowniez nieco wielkoscia. Ktos cos wie na ten temat?

W jakich latach byly produkowane te modele?

W ogole prosze o jakiekolwiek stronki o tym motocyklu. Z gory dzieki!

pozdrowka

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem' date=' ze sa dwie wersje tego motocykla z lat '80, jedna ma silnik malowany na czarno, druga ma niemalowany. Wydaje mi sie ze roznia se te modele rowniez nieco wielkoscia. Ktos cos wie na ten temat?

W jakich latach byly produkowane te modele?

W ogole prosze o jakiekolwiek stronki o tym motocyklu. Z gory dzieki!

pozdrowka

 

 

:D[/quote']

 

No wielkoscia to sie raczej nie roznia a tylko elementami.

Produkowali je podobno 1983-87 tak jak i VT500C (choc podobno sa modele nawet z 89 roku ?)

W zaleznosci od rocznika potrafila miec swiatlo okragle lub prostokatne i malowany silnik lub nie.

Robiona byla w wersji 750 cm / 700 / a nawet 800 cm

Robiona w dwoch kolorach czarnym i wisni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

to zaczynam honda vt750 c ma hydrałliczno regulacjie zaworów , różnice polegają natym że modele po 86r mają inne spregło do tego roku amiast spręn śrubowyh była sprężyna tależowa, różnice były w elektryce , wgaźnikach i układzie chłodzenia ale to zależało od wersji bo np z kaliforni były dopalace spalin montowane.Jeżeli ktoś hce więcej szczegułów moge odpisać lub przeslać serwisówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam VT750 c z 1983r z Kanady od 6 lat własnie zrobiłem jej remont kapitalny silnika i znam ją od podszewki .VT750c od 1982do 1985 była wersja raczej z czarnym silnikiem widywałem tylko srebrne dekle miała ona 66KM przy 7500obr a VT700 miała 4 konie mniej pużniej od 1985 do 1987 była robiona wersja zdławiona z całkowicie srebrnym silnikiem niepamiętam ile ona miała mocy ale napewno sporo mniej i różniła sie sporo wyglądem niewiem czy czasem niemiała 49 koni nie miała obrotomierza ,nie musisz sie martwic bo najwiecej na naszym rynku wtórnym jest tych starszych niezdławionych (z jajami) bo ta zdławiona to popierdułka a nie motor .A propo,obie to szedołki mają chydrałliczne popychacze więc nic nie trzeba przy nich robic ja na swojej miałem zrobione 100000 tys.km i wpiepszała mi sporo oleju zrobiłem szlif głowice itp.itd ale jeszcze jej nie dotarłem remont kosztował mnie ok 1500pln bo robiłem sam , na mechaników nie było mnie stac jak zastanawiasz sie nad kupnem to gorąco polecam ten model jest nie drogi w utrzymaniu pali mi bardzo mało pewnie mi mało kto uwierzy ale od 3 do4,5l/100kmbo sam ustawiałem gazniki jak masz więcej pytań to służę radą i pomocą

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...