Skocz do zawartości

Kawasaki LTD 454 > kilka pytań


kikon18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam :bigrazz: jestem szcześliwym posiadaczem Kawy 454 z 1991 roku. Mam ją od dwuch tygodni i niestety sa w niej do regulacji gazniki. Kupiłem wakuometry i wyregulowałem ta jedną sróbą żeby było równe podciśnienie. Teraz moto poprawiło swoją prace lecz nie wiem czemu tak słabo wkręca się na obroty.

 

Teraz pytanie: Jaki powinien być poziom paliwa w komorze pływakowej

Czy w tych modelach jest możliwość regulacji iglicy ??

ile tak mniej wiecej ma być wykrecona śruba ta od dołu co jest przy każdym gaźnikiem ( chyba składu mieszanki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom paliwa powinien wynosić 0,5mm poniżej płaszczyzny podziału komory pływakowej. Oczywiście przy motorze ustawionym pionowo i zapalonym silniku.

Iglica nie ma regulacji.

Śruba ilości mieszanki wykręcona o 1,75 obrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/Posiadacze-K...LTD-t83294.html

Poczytaj sobie tutaj na pewno kilka odpowiedzi znajdziesz na swoje jakże frapujące pytania.

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...