Skocz do zawartości

Kolejny wariat na drodze...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :flesje:

Dzis o godzinie 11 czasu polskiego na odlewniczej skonczylem jazde po miescie i pani egzaminatorka oznajmila " Gratuluje,oby wiecej takich kierowcow..wynik pozytywny" :D

 

Sprawdzenie motocykla:

 

Plyn hamulcowy,olej (Motocykl postawiony do pionu-tylko mowilem..korka nie wykrecalem)..nastepnie naciag lancucha,odpalam motocykl (jest na luzie) sprawdzam wszystkie swiatla pozycyjne-mijania,drogowe)sygnal swietlny,kierunkowskazy..sygnal dzwiekowy.Nastepnie sprawdzam amortyzatory bujajac motocyklem na hamulcu przednim w przod i w tyl...stan opon wzrokowo.Przepycham motocykl do wyznaczonej linii.

 

Na placyku:

 

Ogladam sie za siebie..beez wrzucania kierunkowskazu ruszam....dojezdzam do górki-staje obydwoma kolami na wzniesieniu po czym ruszam(koniecznie przed manewrem glowa na boki)!Slalom z uzyciem kierunkowskazow oraz obracania glowy,nastepnie piec osemek tylko z obracaniem glowa(bez kierunkow).Zjazd z osemki z uzyciem kierunkow i obracaniem glowa(slalom) i koniec...pozniej miasto..ale to juz pestka ;)

 

P.S

Egzaminator na wstepie powie jakie ma wymagania(co sprawdzic w motocyklu oraz wszystko co do kierunkow oraz obracania glowa)

 

 

Powodzenia przyszlym zdajacym!! Teraz czekac 2 tyg na blankiet

 

:smile:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :biggrin:

 

Napisalem po krotce jak wygladal ten egzamin..tak wiec zycze powodzenia! :biggrin: Napewno powiem tak..trudno jest go nie zdac... :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz ja nie latam 300 na przednim kole :) Tatar mi nie grozi :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...