Skocz do zawartości

Pełnoletnia NTV 600 Revere


ruthi7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Już jakiś miesiąc temu stała się ta piękna chwila ale dopiero teraz poskładałem, wyczyściłem i mogę śmigać no i oczywiście się pochwalić.

 

Jest to oczywiście Honda NTV600 Revere z roku 1990.

 

Reverka był to pierwszy większy motocykl, jakim miałem okazję jeździć (oczywiście jako pasażer) w czasach, kiedy jeszcze śmigało się na simsonku. Właśnie taki motocykl zakupił sobie znajomy.

 

Dla mnie wówczas był to motocykl idealny, piękny...no coś jak miłość od pierwszego wejrzenia ;)

I tak jest do dziś. Kardan, silnik V-ka, jednoramienny wahacz i klasyczna linia. Do tego piękny czerwony kolor i może niedługo śnieżnobiałe lacie. Bóstwo :P

 

Po drodze były inne motocykle, starsze, nowsze ale zawsze gdzieś szukałem Reverki. W końcu po roku poszukiwań udało mi się znaleźć ładny, zadbany i zachowany egzemplarz. Niestety z racji jej "nieużywalności" miałem troszkę roboty, aby doprowadzić ja do porządku. W ciągu 18 lat Reverka zrobiła 14,6 tyś mil (!!!), wciąż na oryginalnych oponach :D a przebiegi roczne na poziomie 300mil.

 

Ale do rzeczy, po obuciu jej w nowe lacie, zmianach wszystkich możliwych płynów i porządnym czyszczeniu z kurzu i pajęczyn wróciła na drogę. Już zaliczyliśmy mały zlocik dniowy :P

 

Ktoś może powiedzieć, że po Fazerku czy SV-ce nie przesiada się na NTV...ale czy to ważne co ma się pod dupa??...najważniejsze aby każda chwila jazdy sprawiała przyjemność....

 

Zdjęcia:

 

http://www.bikepics.com/members/ruthi/90ntv650/

 

Pozdrawiam!!!

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzielismy kolego, widzielismy !!! :clap:

Maszynka cudo a jak chcesz to jest specjalne forum dla posiadaczy NTV i tam Twoj motocykl to bedzie rarytas !!!! :lalag:

 

[...]ale czy to ważne co ma się pod dupa

 

Hmmmmm .......... jakby Ci tu napisac ............ dla mnie wazne :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...