Skocz do zawartości

Sieradz


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam

 

Mam pytanie czy ktoś może mi podesłać namiary telefoniczne na Dawida który ma warsztat obok Szybeksu za AutoSevą. Chce wymienić opone w ten weekend i chciałbym się umówić. Jak ktoś ma numer telefonu będe wdzięczny za maila lub chociaż nazwe tego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam

 

Mam pytanie czy ktoś może mi podesłać namiary telefoniczne na Dawida który ma warsztat obok Szybeksu za AutoSevą. Chce wymienić opone w ten weekend i chciałbym się umówić. Jak ktoś ma numer telefonu będe wdzięczny za maila lub chociaż nazwe tego warsztatu.

 

Akurat wymieniałem w swoim dziś u niego opone, co prawda numeru nie mam i też nie zwrócilem uwagi jak się warsztat nazywa,ale wymienił mi od reki w 15 min bez żadnego wcześniejszego umawiania, koszt to 60 zl z wywazeniem, chyba ze sciagniesz sam koło i za sama wymiane gumy z wywazeniem to jak sie nie myle 40 zl, po 50 km podjechalem raz jeszcze sprawdził i dokrecil kolo i jest gitara.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dane kontaktowe do Dawida:

 

SuperProfil

 

ul. 1-go Maja 101

 

opony, felgi, oleje, klocki hamulcowe

 

043- 822-01-59

 

Dawid 602 324 617              

Maciej 602 354 036

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dydur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapraszam motocyklistów z Łasku,Sieradza i Zduńskiej Woli do wzięcia udziału w akcji Motoserce 10 kwietnia 2010 r.-oddawanie krwi dla dzieci.

Póżniej zapraszam do Zduńskiej Woli do pubu motocyklowego na przejażdżkę i imprezę.

Szczegóły www.motoserce.pl lub www.zdw.gremium.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście z kumplem się wlasnie jeszcze zastanawiam, pewnie decyzja to będzie spontan, w sobote się pewnie zdecydujemy, aczkolwiek zalezy też od pogody na pewno, tak więc na dzień dzisiejszy 50 :50, ale jak coś to za problem wsiaść i jechać, wielkich przygotowań czynić nie trzeba :) a tak w ogóle własnie sie nawet zastanawiałem czy nie odwołali tego otwarcia w związku z tą tragedią ?? chociaż nie szukałem info na ten temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Informuję że zbiórka będzie o godzinie 7:45 w niedzielę na stacji paliw ORLEN na ulicy Jana Pawła II

Zbierze się tam spora grupa motocykli.

Planowany wyjazd ok 8:15

Najlepiej przyjechać już zatankowani, aby nie opóźniać godziny wyjazdu.

Wszyscy przywozimy ze sobą zabawki dla dzieci z sierocińców w Polsce i na Kresach Rzeczpospolitej.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

 

Przypominam że organizatorzy proszą aby dla uczczenia ofiar zamontować na motocyklach małe flagi w barwach narodowych z czarną wstążką.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dydur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

ponoc w naszym super miescie szykuje sie knajpa dla motocyklistow gdzies na warszawskiej czy dominikanskiej?

 

Jesli chodzi o wypady, to szczerze mowiac jak mam zrobic kolko wokol zapory to nawet moto nie chce mi sie wyciagac.

 

Jutro planowalem leciec na czechy (nie- nie te pod zdw), ale chyba wszystko wezmie w leb ze wzgledu na pogode a zatem brak mozliwosci poodwijania na winklach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponoc w naszym super miescie szykuje sie knajpa dla motocyklistow gdzies na warszawskiej czy dominikanskiej?

 

Jesli chodzi o wypady, to szczerze mowiac jak mam zrobic kolko wokol zapory to nawet moto nie chce mi sie wyciagac.

 

Jutro planowalem leciec na czechy (nie- nie te pod zdw), ale chyba wszystko wezmie w leb ze wzgledu na pogode a zatem brak mozliwosci poodwijania na winklach

 

 

 

 

Byłeś blisko....w "piwnicy" na ul. Ogrodowej na wprost za zakrętem w lewo w stronę ul Kościuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie ludkowie mili .

Piszecie się na naklejki"Motocykle są wszędzie" , jeśli tak to proszę Was o kontakt. Nie mam ich zbyt wiele a muszę jakoś podzielić na Wieluń ,Sieradz i okolicę raptem 200 sztuczek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...