Skocz do zawartości

Sieradz


Rekomendowane odpowiedzi

Na bank uzbiera się więcej motocyklistów. We wrześniu zapraszałem na takie prywatne zakończenie sezonu i wyjazd do Lichenia i uzbierało się 20 maszyn i ok 35 osób. Ci co nie czytają lub nie byli niech żałują. Wyjazd udał się pod każdym względem. Po prostu było świetnie. Pogoda i humory dopisywały wszystkim.

Myślę że uzbiera się spora ekipa i pojedziemy wszyscy razem w jednej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze może z mojej strony dwie maszyny by się podpięły, aktualnie cięzko mi powiedzieć,ale z kumplem mamy w planie zaliczyć jakieś rozpoczęcie, o Jasnej w sumie nie myślałem, ale skoro by była ekipa to czemu i nie :bigrazz:

To jest jeszcze trochę czasu, w sumie wiele się może wydarzyć, ja nawet na dzień dzisiejszy nie znam dokładnej daty rozpoczęcia tam na Jasnej, wiec cięzko coś bliżej powiedzieć, ale jeśli by wszystko było ok, decyzję o wyjeździe potrafie podjąć niemal z dnia na dzień :)

Poruszę temat z kumplem też czy pisałby się wstępnie :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank uzbiera się więcej motocyklistów. We wrześniu zapraszałem na takie prywatne zakończenie sezonu i wyjazd do Lichenia i uzbierało się 20 maszyn i ok 35 osób. Ci co nie czytają lub nie byli niech żałują. Wyjazd udał się pod każdym względem. Po prostu było świetnie. Pogoda i humory dopisywały wszystkim.

Myślę że uzbiera się spora ekipa i pojedziemy wszyscy razem w jednej grupie.

 

Czytałem twoje zaproszenie na wyjazd, ale wtedy moto swieżo sprowadzone i nie zdążyłem zarejestrować.

W tym roku planujemy ze znajomymi kilkudniowy wypad na Mazury, wiec jeśli by ktoś reflektował, to można się zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Tomek jestem, wstępnie też się pisze na wyjazd do Częstochowy, a jak na razie zapraszam na www.wkole.pl, pozdro

 

 

o widze że kolega posiada taki sam model maszyny jak i ja :icon_biggrin:

 

 

a tak poza tematem wiecie może gdzie w okolicy można wymienić tylną gumę, chodzi mi o jakiś warsztat które zrobi to jakoś porzadnie, wywarzy koło i zrobi to jak się nalezy a nie na "odpiździel " bo w sumie zwykłe wulkanizację samochodowe nie wiem czy oferują taka usługe do motocykli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dokładnie na Bazylika przy cmentarzu u Andrzeja ma sprzęt do tego.polecam :lalag:

 

to pas na Rossoszycy okolice i tama Jeziorsko.Śmigamy praktycznie co weekend a kolegów nie widać.Może się mijamy gdzieś w locie a warto by było może się ustawić tak wszyscy razem,którejś niedzieli?..
Edytowane przez kazkader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Dawida. Ma nowy warsztat obok Szybeksu za AutoSevą.

Ma wszystkie maszyny (nowe) do wymiany i wyważania opon w motocyklach.

Ja tylko tam jeżdżę moim Kawasaki. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Opony nowe i używane też u niego kupisz.

Pozdrawiam

Naprawdę polecam.

 

ps. kiedyś w lecie przed wyjazdem stwierdziłem uszkodzenie przedniej opony. Zadzwoniłem do Dawida i przyjechał w niedziele rano i wymienił mi oponkę na nową!!! Więc jak dla mnie rewelacja i wielki szacunek dla niego. A firma istnieje od wielu lat więc wiedzę na temat opon posiadają dużą.

Edytowane przez dydur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Dawida. Ma nowy warsztat obok Szybeksu za AutoSevą.

Ma wszystkie maszyny (nowe) do wymiany i wyważania opon w motocyklach.

Ja tylko tam jeżdżę moim Kawasaki. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Opony nowe i używane też u niego kupisz.

Pozdrawiam

Naprawdę polecam.

 

 

Jest to tylko warsztat, czy również sklep :icon_question: , wiesz chodzi mi o oleje, filtry, świece itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze słonko i już widać pierwszych moto zapaleńców,

ja jeszcze muszę poczekać kilka dni, płyn do chłodnicy muszę zakupić

i mam nadzieje że już nie długo zaliczę pierwszą jazdę w tym sezonie,

a jak u was, lataliście już i jak pierwsza jazda?

Edytowane przez tomcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem na swoje miejsce świeżutko naładowany akumulator, i wyjechałem na pierwszą w tym roku godzinną przejażdżkę. Widziałem 2 motocyklistów. Jednego na Varadero, a drugiego na żółtej Hondzie. Kolega ma rację, podczas jazdy (po mieście) nie jest zimno. Nawet szybka w kasku nie paruje. Akumulator naładowany, paliwko świeże zatankowane, świece przepalone po długim postoju. Czekam z utęsknieniem za kolejną przejażdżką. Uprzedzam jednak że jest dość ślisko. Zalega jeszcze piasek, którym posypywali drogi, i są jeszcze kałuże. Raz po przejechaniu przez kałużę, dodałem troszkę za mocno gazu i co? I tylna oponka dość mocno zerwała przyczepność. Mocno szarpnęło, a ja dostałem nauczkę, że jeszcze za wcześnie na ostrzejszą jazdę.

Takie małe ostrzeżenie dla innych, może się przyda.

Pozdrawiam i lewa w górze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...