Skocz do zawartości

Sieradz


Rekomendowane odpowiedzi

Jechac do stroblina na pare godzin albo na jeden dzien i placic 40 zł to mi sie srednio widzi ,,,,,

Leon napisz cos moze o tym kaliszu bo nic do mnie jeszcze nie dotarlo ..

Pozdrawiam

 

 

http://www.kalisz.gremium.pl/zlot/podstr/plan_imp_inf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy do wszystkich ta informacja dotarla ale dzisiaj jest jakis zlocik motocyklistów na urzedzie od godziny 11,00 a o godzinie 14,30 jest planowana parada motocyklowa ulicami sieradza ...

http://www.powiat-sieradz.pl/images/storie...rm_21072009.pdf

 

Link do planu wydarzen ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Byłem i uczestniczyłem w paradzie. Bardzo udana impreza. Oby więcej było takich w naszej okolicy.

 

A teraz szukamy chętnych do wyjazdu w niedzielę 27.09.2009. (oczywiście jeśli pogoda pozwoli)

Chcemy zebrać większą grupę(na razie jest ok 10 motocykli).

Wyjazd z Sieradza ok. godz. 10.

Plan trasy

 

Sieradz - Konin - Licheń- Ślesin - Sieradz

 

Zapraszamy wszystkich chętnych.

 

Jakby co to pisać lub dzwonić:

 

[email protected]

 

605 742 939

 

Pozdrawiam i zapraszam

Edytowane przez dydur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

jak narazie z ta pogodą to ciekawe ile będziemy wyczekiwać tej wiosny :rolleyes:

 

Cierpliwość jest cnotą :biggrin: , doczekamy się, a na razie pozostaje ciepłe :flesje: . Wybiera sie jakaś ekipa z Sieradza na rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość jest cnotą :biggrin: , doczekamy się, a na razie pozostaje ciepłe :flesje: . Wybiera sie jakaś ekipa z Sieradza na rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze :icon_question:

Leon, wcześniej widzimy Ciebie w W-wie.... :biggrin: Na Jasną Górę z pewnością pojedzie nasza, w-wska ekipa... Jaką trasą jedziecie?

 

 

 

 

Usciski dla Rodzinki,

owad miodopędny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon, wcześniej widzimy Ciebie w W-wie.... :biggrin: Na Jasną Górę z pewnością pojedzie nasza, w-wska ekipa... Jaką trasą jedziecie?

Usciski dla Rodzinki,

owad miodopędny ;)

 

Ja to wiem, że wy polecicie :biggrin: , ale ja nie będę śmigał do Wa-wy, aby z wami polecieć :bigrazz: . Na trasie się chyba nie stykniemy, ale za to na miejscu na pewno :buttrock:

Edytowane przez leon7112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy jest min 5 motocykli. Będzie na pewno dużo więcej. Im bliżej terminu wyjazdu tym chętnych przybędzie.

A trasa jaką będziemy jechać najprawdopodobniej to Sieradz - Złoczew - Wieluń - Częstochowa. Wyjazd pewnie jak zwykle z parkingu koło "Szweda". Godzinka jeszcze do ustalenia.

Ja tam już nie mogę się doczekać...

Pozdrawiam

 

 

Ps

Rozkręćmy bardziej ten Sieradzki wątek...niech wiedzą że w Sieradzu też się jeździ.

Edytowane przez dydur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy jest min 5 motocykli. Będzie na pewno dużo więcej. Im bliżej terminu wyjazdu tym chętnych przybędzie.

A trasa jaką będziemy jechać najprawdopodobniej to Sieradz - Złoczew - Wieluń - Częstochowa. Wyjazd pewnie jak zwykle z parkingu koło "Szweda". Godzinka jeszcze do ustalenia.

Ja tam już nie mogę się doczekać...

Pozdrawiam

Ps

Rozkręćmy bardziej ten Sieradzki wątek...niech wiedzą że w Sieradzu też się jeździ.

 

Nie no 5 motocyki na cały Sieradz :biggrin: , to ja będę nr 6. A tak bez żartu, to na pewno bedzie spora ekipa.

 

Trudno coś rozkręcić, jak watek czytają 2, 3 osoby, a przecież motocyklistów w Sieradzu jest sporo, może coś się wreszcie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...