Skocz do zawartości

Zmrole z Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Podobny temat mial miejsce w tym dziale i znikl :D

wydaje mi sie potrzebny gdyż nie brakuje roznych smieci lub bezwartosciowych bubli w tym sklepie :crossy:

oto przyklad :

rollland --- KONCOWKI KIEROWNICY - ROZNE RODZAJE - OKAZJA

koncowki sie nie trzymaja bo guma na nich wkreca sie w sruby, ktore przez to traca gwint

koles nie reaguje na jakiekolwiek próby zwrotu na gwarancji - szkoda bo chcialem sprawe normalnie zalatwić

pozdrawiam seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat mial miejsce w tym dziale i znikl :icon_razz:

wydaje mi sie potrzebny gdyż nie brakuje roznych smieci lub bezwartosciowych bubli w tym sklepie :biggrin:

oto przyklad :

rollland --- KONCOWKI KIEROWNICY - ROZNE RODZAJE - OKAZJA

koncowki sie nie trzymaja bo guma na nich wkreca sie w sruby, ktore przez to traca gwint

koles nie reaguje na jakiekolwiek próby zwrotu na gwarancji - szkoda bo chcialem sprawe normalnie zalatwić

pozdrawiam seba

 

A czego Ty oczekujesz za 25 zl ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby sprzedawali to za 1PLN mam prawo oczekiwać, że to co mi sprzedali będzie działać prawidłowo, chyba że napisane zostało w aukcji że towar uszkodzony.

 

Towar kiepskiej (chinskiej) jakosci to co innego niz uszkodzony...

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Towar kiepskiej (chinskiej) jakosci to co innego niz uszkodzony...

 

Czytaj ze zrozumieniem. Właśnie o to chodzi gość sprzedaje rzeczy jako nieuszkodzone i nic mnie nie obchodzi że to chińszczyzna. Jego psim obowiązkiem jest sprzedawać rzeczy działające prawidłowo, a jeżeli są zepsute to wymiana na nowe, zwrot kasy lub naprawa.

Nauczcie się wreszcie biznesmeni w białych skarpetkach, że sprzedając na allegro masz takie same a nawet większe obowiązki jak sprzedając coś w normalnym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na kolesia, który wystawia na aukcji moto warte 40pare tys, ale nie wiedzieć dlaczego nie ustawia ceny minimalnej, a po zakończeniu aukcji okazuje się, że ten sam gość nie chce oddać tego moto za wylicytowaną kwotę tu akurat 16k, a na dodatek zachowuje się agresywnie jak ranne zwierzę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na kolesia, który wystawia na aukcji moto warte 40pare tys, ale nie wiedzieć dlaczego nie ustawia ceny minimalnej, a po zakończeniu aukcji okazuje się, że ten sam gość nie chce oddać tego moto za wylicytowaną kwotę tu akurat 16k, a na dodatek zachowuje się agresywnie jak ranne zwierzę!!

Do sądu z nim. Przecież były już w Polsce takie sprawy i sprzedający musieli po taniości oddawać pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sądu za 25zł to sie nie opłaci nawet :icon_eek: Lepiej wystawic poządnego negatywa do tego ogłoscic go na kilku forum jako nie uczciwego allegrowicza i tyle :)

Mam nadzieje ze sprawdziłes czy nie wyjechał na jakąś dłuższa majówke bo ja juz taką sytacje miałem, a juz sie bałem ze straciłem 450zł... co to był za stres ... dobrze ze to były tylko jego wakacje a nie jakis wybryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do sądu z nim. Przecież były już w Polsce takie sprawy i sprzedający musieli po taniości oddawać pojazdy."

 

 

 

 

Zgadza się i prawdopodobnie tak to się właśnie skończy! Ale chciałem o tym gościu raczej niż o samej sytuacji. Wiec ten sprzedawca tuż po zakończeni aukcji zamiast dzwonić to tego, który ją wygrał i starać sie grzecznie wytłumaczyć, że zaszła pomyłka i jest mu strasznie głupio z tego powodu i może się jakoś dogadamy... to on nic. A gdy wygrywający aukcję zadzwonił do niego w sprawie dogadania szczegółów, to go wyśmiał, powiedział, że sobie chyba żarty urządza, przedmiotu aukcji za te pieniądze w życiu nie dostanie i w ogóle z gówniarzem sie zadawał nie będzie (kupujący lat trzydzieści kilka), a dzień późnej jak gdyby nigdy nic aukcję z tym przedmiotem wystawił jeszcze raz!

Edytowane przez daro00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puki co aż takich złych wspomnień z allegro nie mam... puki co to tylko urzywi kupując które niby nie miały nosić śladów użytkowania, były ślady rużnorakie... ale żeby mi ktoś konkretnego bubla sprzedał, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem kolesiowi negatywa - to moj pierwszy i mam nadzieje ze ostatni :icon_question:

 

 

zobaczcie co mi ten baran napisal:

"NAPRAWDE NIE WIEM W CZYM RZECZ.ZAMONTOWANIE KONCOWEK TO TAK BANALNA OPERACJA,ZE CHYBA TYLKO OSOBA ZE SLABA ZNAJOMOSCIA OBSLUGI SRUBOKRETA MOZE MIEC PROBLEM.BYC MOZE KLIENT MIAL NIETYPOWA KIEROWNICE,ALE MOGL ZADZWONIC.MOZE MOGLIBYSMY COS PODPOWIEDZIEC"

 

mialem z nim dojsc do porozumienia bo sie nagle odezwal, ale po takich tekstach to mam go w pupce :bigrazz:

Edytowane przez jwpseba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...