Skocz do zawartości

Sachs zz 125 Nie chce ruszyc.


personPILA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Wczoraj moto odpalalo normalnie, dzis wymienilem mu tylko olej w skrzyni.

Gdy odpalam moto na pych to po puszczenia sprzegla tylnie kolo szura po betonie :/ Tak jest na kazdym biegu nie wiem o co moze chodzic. Pomocy

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on juz w ogole nie odpala :/ najpierw probowalem go odpalic to strzelilo z rury i potem szural ale wczesniej mu ten olej wymienialem choc watpie zeby mialo to zwiazek

 

na neutral smiga - nie szura opona :bigrazz: ale nie odpala :DD bo jak niby^^

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ejst tak z tym moto raz pali raz nie. Wymienilismy dzis olej mu w skrzyni przed tym cykal ladnie. Kolega chcial go odpalic i niemoze odpalic. Po moich przemysleniach gaznik do wyczyszczenia. Poniewaz jak chce zapalic ma problem dlawi sie

a jak zapali ciezko mus eio wkrecic na obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nową świecę jak wkładasz to musisz ją "wygrzać" czyli uruchomić silnik i zagrzać do temperatury pracy przed wyłączeniem - powinno się tak robić zawsze ale podobno to pierwsze uruchomienie jest ważne. Gaźnik nie jest regulowany elektrycznie, podejrzewam że musisz ustawić skład mieszanki na niskich obrotach taką małą schowaną śrubką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzęgła to możesz miec te problemy z powodu wymiany oleju zły olej i już nie będzie sprzęgła, miałem tak samo przy swojej, co do odpalania to zamów nową wiece oryginalną do odpowiedniego modelu i ją "wygrzej" dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze nie umiesz odpalać na pycha?

Masz czas to po czysc gaznik, karanik itp cały ukłąd paliwowy najlepiej :)

Co do oleju to mówiles ze niby dobry wlales... Miales napisac czy na ostatnich biegach idzie ruszyc kołem czy jest zblokowane tak jak wczesniej pisałes :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis probowalem odpalac moto, ku mojemu zdziwieniu najpierw dawal oznaki zycia ale nie chcial wkrecic sie na obroty ,potem udalo mi sie go odpalic ale zaraz zgasl....

w baku jest malo paliwa moze byc to z tym zwiazane? i co jeszcze gaznik do czyszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...