Skocz do zawartości

Sprzedam Lampy tylnie LED do wielu motocykli!


Carry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania lampy tylnie LED do wielu moto. Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Honda, Buell i Ducatti.

 

Lampy sa nowe, wysylane do mnie na zamowienie ze stanow, WSZYSTKIE LAMPY SA Z WBUDOWANYMI KIERUNKAMI! Uwierzcie mi ze daje to bardz odobry fekt i mozna pozbyc sie czesto szpecacych czesc z tylu:)

 

Sam zalozlylem do swojej Suzi i bardz ladnie wyglada:)

 

oto link do aukcji:) Dla forumowiczow beda upusty:)

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=355666381

 

Pozdrawiam i zapraszam:)

 

 

dzwonic i pisac:) zawsze odpowiadam:)

gg: 2920767

@:[email protected]

tel: 600403686

Edytowane przez Carry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Zamówiłem u Carrego lampke do bandziora, teraz czekam na przesyłkę. Będę miał amerykańską lampę :)

 

Był rabat dla forumowicza

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo pytan co do motocykli nowych, otoz posiadam lampy do motocykli nawet z 2007-2008 roku, kilka osob juz zakupilo i jest zadowolonych:)

 

Serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lama dzisiaj doszła i już zamontowana, wygląda i świeci super. Polecam z czystym sumieniem!

Później wkleje fotki.

Dzięki Carry

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne lampy sprzedane i kolejna aukcja zakończona:)

 

Moge wyslac kontakt do osob ktore kupily iu mnie lampki:) Sami opowiedza jak to wygalda:)

 

http://www.allegro.pl/item367329442_lampy_...ele_innych.html

Edytowane przez Carry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

do Drag stara, wild stara bedziesz miał?

 

niestety do plastikow bardziej...do draga nie mam

 

 

Dzsiaij mialem konstrole drogowa, 2 lotnych(czyli na moto) sciagnelo mnie na sprawdzenie dokumentow i takich tam:)

 

zwrocili uwage na lampe ale nic na jej temat nie mowili, wszystko przebieglo gladko i dowod mi zostalw redku bezzadnego mandatu albo innych doplat:)

 

pzdr i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...