kufi Posted April 21, 2008 Share Posted April 21, 2008 Witam wszystkich :D Wybór dokonany ,za radą wygłaskany :P i padło na poczciwą Marudę rok 97.W środę pierwsza jazda (do miejsca garażowania :biggrin: ) no i przegląd ,szybka rejestracja ,i w drogę :crossy: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a54951a2eac1fd46.html Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.