buszu Posted April 21, 2008 Share Posted April 21, 2008 Witam!Kupię motocykl typu Supermoto(Drz; Lc4;Smr) w możliwie dobrym stanie tech. rok prod. po 2001,do 18000zł, chętnie z woj. mazowieckiego lub łódzkiego.Tel. 664430697Pozdr.Michał Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.