Skocz do zawartości

licznik yamaha wr 450


Rekomendowane odpowiedzi

posiadam yamahę wr przywiezioną ze stanów.czy ktoś wie co zrobić z licznikiem żeby pokazywał prędkośc i dystans w km a nie w milach

 

 

czesc,

 

masz wszystko opisane w serwisowce a jesli jej nie dostales to wcisnij przycisk SLCT2 na 2-3sek. i przelaczy Ci sie z mil na km....

 

a tu masz link do manuali serv. jak bys chcial jeszcze kilku innych rzeczy sie dowiedziec o tym najlepszym sprzecie na swiecie :-D http://www.yamahaownershandbook.com.au/?r=0 (eng. require :biggrin: po polsku jeszcze niema i pewnie nigdy nie bedzie)

 

milej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

masz wszystko opisane w serwisowce a jesli jej nie dostales to wcisnij przycisk SLCT2 na 2-3sek. i przelaczy Ci sie z mil na km....

 

a tu masz link do manuali serv. jak bys chcial jeszcze kilku innych rzeczy sie dowiedziec o tym najlepszym sprzecie na swiecie :-D http://www.yamahaownershandbook.com.au/?r=0 (eng. require :biggrin: po polsku jeszcze niema i pewnie nigdy nie bedzie)

 

milej zabawy

 

 

ha! działa! wielkie dzięki!teraz tylko śmigać.a jeszcze jeden temat.mam przy tej wuerce sportowy tłumik fmf,brzmi super i daje moc ale niestety jest głooośny co przy jeżdzie po górskich lasach i polach nie jest wskazane.jest jakiś sposób na wyciszenie?oczywiście oprócz wymiany?będę wdzięczny za pomysły i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! działa! wielkie dzięki!teraz tylko śmigać.a jeszcze jeden temat.mam przy tej wuerce sportowy tłumik fmf,brzmi super i daje moc ale niestety jest głooośny co przy jeżdzie po górskich lasach i polach nie jest wskazane.jest jakiś sposób na wyciszenie?oczywiście oprócz wymiany?będę wdzięczny za pomysły i sugestie.

 

no to tutaj masz problem prawdo podobnie masz model Factory 4.1 albo PowerCore niestety one sa glosne i nic z tym nie zrobisz. FMF ma serie Q4 ktora jest duzo cichsza (~93dB) i umozliwia spokojna jazde bez zwracania zbytniej uwagi na siebie. Ale ciesz sie bo 4.1 uwalnia niezlego diabelka z wr'y :D ... a jak Ci bardzo przeszkadza to daj znac moge Ci sprzedac za grosze seryjny wydech (bo lezy umnie w garazu) ale to wtedy Ci ja troszke skastruje ale bedzie cicha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMF sprzedaje do swoich wydechów, kity które zminiajsza ilosc emitowanych Db

 

 

FMF sprzedaje do swoich wydechów, kity które zminiajsza ilosc emitowanych Db

Dzięki za informacje. musze jeszcze zgłebić temat i sie zastanowic. narazie jestem zauroczony tą wrką jeżdzi niesamowicie,w koleinach i kamienistych szybkich drogach jest nieprawdopodobnie stabilna muszę ją jeszcze przetestować na stromych i cieżkich podjazdach.pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tutaj masz problem prawdo podobnie masz model Factory 4.1 albo PowerCore niestety one sa glosne i nic z tym nie zrobisz. FMF ma serie Q4 ktora jest duzo cichsza (~93dB) i umozliwia spokojna jazde bez zwracania zbytniej uwagi na siebie. Ale ciesz sie bo 4.1 uwalnia niezlego diabelka z wr'y :biggrin: ... a jak Ci bardzo przeszkadza to daj znac moge Ci sprzedac za grosze seryjny wydech (bo lezy umnie w garazu) ale to wtedy Ci ja troszke skastruje ale bedzie cicha....

 

 

do akiraone .jestem zainteresowany tym wydechem .jak się skontaktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...