Jump to content

Suzuki GS500E 1997r. sprzedam


Niunia
 Share

Recommended Posts

Sprzedam: Suzuki GS500E 1997 rok, ok. 53 tys. km, czerwony, owiewki FIVE STARS stan dobry, opony po 1 sezonie podobnie jak akumulator, używany do turystyki - godny polecenia. Szczegóły cenowe na PW. Warszawa, e-mail: mla@autograf.pl tel. 609 19 44 19

 

Pozdrawiam,

Niunia

Link to comment
Share on other sites

"Drogo" to pojęcie względne... jaki jest sens gadać o cenie w oderwaniu od stanu/wyposażenia/wieku/przebiegu/wypadkowości* motocykla ?

 

 

* możnaby długo jeszcze wymieniać

 

:flesje: :)

Link to comment
Share on other sites

"Drogo" to pojęcie względne... jaki jest sens gadać o cenie w oderwaniu od stanu/wyposażenia/wieku/przebiegu/wypadkowości* motocykla ?

* możnaby długo jeszcze wymieniać

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

ano jest sens, bo jak ktoś ma ograniczony budżet to czasem nie warto zawracać głowy sprzedającemu skoro na stracie wiadomo, że w zasadniczej kwestii się nie dogadają.

 

To o jakiej cenie mówimy?

 

 

PS. pozdrawiam, też Piotr :icon_mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...